Alkalická baterie 9V, 6LR61, GETI
Kód: 2040
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Související produkty
Detailní popis produktu
Alkalická baterie GETI 9 V (6LR61) pro plašiče Deramax – 1 ks
Kvalitní 9V alkalická baterie GETI (typ 6LR61) určená pro napájení vybraných plašičů Deramax. Pro modely uvedené níže stačí do košíku přidat 1 ks baterie.
Podle dodaných informací udrží baterie plašič v chodu přibližně 6 měsíců (v závislosti na provozu a podmínkách použití).
KOMPATIBILITA
- Deramax-Auto
- Deramax-Klasik
- Deramax-Trap
- Deramax-Aves
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ | alkalická baterie 9 V (6LR61) |
| Značka | GETI |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Počet baterií pro napájení uvedených plašičů | 1 ks |
| Orientační výdrž v plašiči | až 6 měsíců |
| Rozměry (Š × H × V) | 25,5 × 16,5 × 47,5 mm |
| Hmotnost | 0,048 kg |
| EAN | 8595563724194 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.048 kg |
| EAN: | 8595563724194 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
