ARB Cargo organizér velký, 40x40x18cm
Kód: 10100373



Detailní popis produktu
ARB Cargo organizér s průhledným PVC víkem – velký 40 × 40 × 18 cm
Zabalit si do auta všechny věci je jako hrát Tetris – vždy se hledá sebemenší skulina, aby se využilo místo co možná nejefektivněji. Když už se veškeré místo svědomitě využije, přichází na řadu další problém: kde že zůstala ta konzerva, kterou právě hledám?
ARB přišlo s výstižným řešením problému s rozvržením věcí na cestu – a tím jsou ARB Cargo organizéry. Organizéry se dají využít v zásuvkách ARB Outback, nebo přímo v zavazadlovém prostoru vozu. Organizéry se dodávají ve třech velikostech (2 obdélníkové varianty a 1 čtvercová varianta).
Organizér je vyroben z odolného polyesteru 600D s kvalitními rukojeťmi, takže je obsah v bezpečí, čistotě a zároveň dokonale přenosný. Spodní část organizéru je vybavena gumovými nožičkami, aby organizér lépe držel na kobercových podkladech. Do organizéru (středního a velkého) je možné objednat oddělovníky (objednávají se zvlášť), díky nim se rozvrhne prostor přímo pro dané účely. Organizéry je možné použít i mimo zásuvkový systém ARB například pro přepravu potřebných věcí na libovolném místě.
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
- Pogumované dno proti nechtěnému pohybu věcí při jízdě
- Odolné rukojeti – pro snadné přenášení
- ZIP u vrchní strany
- Průhledné PVC víko pro přehled uvnitř organizéru
- Přídavné oddělovníky (prodávají se odděleně)
- Skladatelné pro maximalizaci prostoru
- Vhodné do šuplíkové zástavby ARB Outback
- V barvách ARB Cargo (písková barva)
- Snadný úklid díky polyuretanovým vnitřním stěnám
ROZMĚRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Délka | 40 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Hloubka | 18 cm |
ÚDRŽBA
Umyjte organizátory jemným teplým roztokem mýdlové vody, sušte a skladujte na chladném suchém místě. Dávejte pozor při nakládání předmětů do organizéru, aby nedošlo k poškození výrobku ostrými předměty a vždy dodržujte přiměřené omezení hmotnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| EAN: | 10100373 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ARB Corporation Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 42–44 Garden Street, Kilsyth VIC 3137, Australia |
| E-mail : | onlinestore@arb.com.au |
