ARB lednice 35lt Series II
Kód: 10801353



Související produkty
Detailní popis produktu
ARB Classic Series II lednice/mrazák 35 l
ARB Classic Series II ve velikosti 35 l je praktická kompresorová lednice/mrazák pro cestování, vhodná i do náročných podmínek. Nabízí kapacitu 50 × 375ml plechovek a napájení 12/24 V DC i 100–240 V AC s integrovaným systémem ochrany baterie.
KAPACITA A ROZMĚRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 35 l (50 × 375 ml plechovek) |
| Hmotnost | 20,7 kg |
| Vnější rozměry (V × Š × H) | 428 × 380 × 705 mm |
VNITŘNÍ ROZMĚRY
| Prostor | Rozměry (V × Š × H) |
|---|---|
| Oddíl pro ovoce a mléčné výrobky (Fruit & Dairy Compartment) | 126 × 285 × 151 mm |
| Hlavní prostor (Main Compartment) | 321 × 285 × 337 mm |
NAPÁJENÍ
Vestavěné napájení 12/24 V DC a 100–240 V AC s integrovaným systémem ochrany baterie.
VNITŘNÍ VYBAVENÍ
- oddíl pro mléčné výrobky – optimalizovaná kapacita, samostatný prostor pro ovoce a mléčné produkty
- oboustranný koš s přepážkou – možnost rozdělení obsahu nebo uložení delších věcí podél skříně
- vypouštěcí otvor – integrovaný ve dně pro snadné čištění
- integrovaný výparník – jednodušší údržba a lepší využití vnitřního prostoru
- vnitřní LED osvětlení – nízká spotřeba, magnetický spínač vypne světlo po zavření víka
VNĚJŠÍ VYBAVENÍ
- kompresor Secop – kvalitní kompresor se smart elektronikou pro rychlé dosažení cílové teploty
- odolný pant s aretací – nerezový pant umožní snadné uvolnění víka a bezpečné zasunutí zpět
- zadní klipy na kabely – zajištění 12/24 V i 100–240 V kabelů proti nechtěnému odpojení
- víko s integrovaným těsněním – dvoudílné vstřikované víko se zapuštěným těsněním proti opotřebení
- přední západka – jednoduchý a velký over-centre cam lock pro pevné dovření a účinné chlazení
- ovládací panel – zapuštěný, snadno přístupný, digitální teplotní displej bez nutnosti samostatné baterie
- zapuštěná madla – práškově lakovaná ocel, zároveň slouží jako body pro uchycení popruhů
- odolná skříň – robustní bočnice z pozinkované oceli pro extrémní off-road podmínky
- gumové nožky – integrované ve dně pro lepší stabilitu a přilnavost
KOMPATIBILNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Lze kombinovat s následujícím příslušenstvím:
- Canvas Transit Bag – 10900042
- Remote Fridge Freezer Monitor – 10900041
- Full Extension Fridge Freezer Slide – 10900029
- Fridge Freezer Slide – 10900021
- Fridge Freezer Tie-Down Kit – 10900010
S výjimkou nové řady termoobalů (Transit Bags) a modulu App Connect jsou všechny ostatní doplňky pro Classic Fridge Freezer převzaté z předchozí generace. Fridge App Connect Module je přibalen zdarma ke každé lednici/mrazáku Classic Series II nebo Elements a je dostupný také samostatně pro stávající zákazníky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 10801353 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ARB Corporation Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 42–44 Garden Street, Kilsyth VIC 3137, Australia |
| E-mail : | onlinestore@arb.com.au |
