Bushranger Diggar 3-dílná lopata
Kód: 73X40
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Detailní popis produktu
Bushranger Diggar 3-dílná lopata – kompaktní nástroj na vyproštění i táborák
Lopata Bushranger Diggar je jednoduchý kompaktní nástroj, nezbytný na cestě do přírody. Lopata je vhodná jak pro vyprošťování vozidla, tak i pro večerní táborák.
PEVNÁ A ODOLNÁ KONSTRUKCE
Lopata má silnou a odolnou konstrukci. Čepel je vyrobena z 2 mm oceli. Rukojeť o průměru 36 mm je vyrobena z vícevrstvých sklených vláken. Pro lepší manipulaci je rukojeť pogumovaná.
KOMPAKTNÍ 3DÍLNÝ DESIGN
Výhodou lopaty je kompaktní design. Lopata se skládá ze 3 dílů (maximální délka 760 mm). Lopatu Bushranger dodáváme v praktické tašce.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3,0 kg |
| Šířka | 190 mm |
| Délka násady | 1475 mm |
ROZMĚRY VE SLOŽENÉM STAVU
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry v přepravním obalu | 850 × 300 × 100 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 73X40 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
