Bushranger X-Jack vzduchový vak
Kód: 72X10
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Detailní popis produktu
Bushranger X-Jack vzduchový vyprošťovací vak (RJX01) – nafukování výfukem i kompresorem
Bushranger® X-Jack je zařízení pro vyprošťování – vzduchový zvedák (vak), který lze plnit výfukovými plyny anebo stlačeným vzduchem pomocí kompresoru. Je navržené tak, aby pomáhalo při vyprošťování vozidla z řady situací a nejlépe funguje v měkkých a nestabilních terénech, kde může být hi-lift nebo podobný zvedák nevhodný, jako je písek, bláto nebo sníh.
Tento oceňovaný produkt má dlouhou historii a v průběhu let prošel jeho design neustálým vývojem a vylepšeními. Jeho patentovaný systém duálního nafukování může využít výfuk vozidla nebo přenosný vzduchový kompresor ke zvednutí vozidla a zároveň umožňuje kontrolu nad rychlostí a rozsahem požadovaného nafouknutí.
NOVÁ VERZE RJX01
V nejnovější verzi (RJX01) se ventil Schrader (automobilový ventil) pro funkci nafukování kompresorem přesunul z těla X-Jacku na hadici. Tento nový „kompresorový adaptér“ je bezpečný, pohodlný a inovativní způsob, jak nafouknout X-Jack vzduchovým kompresorem, aniž byste museli být v těsné blízkosti samotného zvedáku X-Jack.
Výfuková hadice byla také přepracována s novou pryžovou vložkou odolnou vysokým teplotám na základně výfukového kužele; poskytuje další ochranu před škodlivými teplotami výfuku.
Náhrada za předchozí verzi: Bushranger 72X10
VLASTNOSTI
- Stabilní konstrukce základny s unikátními trojúhelníkovými patkami pro maximální přilnavost na různém terénu.
- Tvrdá „střecha“ s trojitou hustotou vyztužená vrstvami PVC snižující riziko propíchnutí.
- Kompaktní a skládací pro snadné skladování v odolné tašce.
- Dvojí způsob nafukování pro lepší kontrolu: kompresorem nebo výfukem vozidla.
- Navržený pro vyproštění v písku, blátě, sněhu i na měkké půdě – celková výška zdvihu 75 cm a celkový zdvih 2 tuny.
DŮLEŽITÁ POZNÁMKA
POZNÁMKA: Funkce nafukování výfuku X-Jack nenafukuje vozidla s výfukem s ostrým úhlem nebo dvojitým výfukem. Mezi vozidla s ostrým úhlem výfuku patří například Toyota Landcruiser řady 100, Toyota Landcruiser řady 80 a Nissan Patrol GU. K nafouknutí použijte přiložený adaptér kompresoru X-Jack.
OBSAH BALENÍ
- Zdvihací vak Bushranger X-Jack
- Odolný přepravní vak
- Hadice odolná vysokým teplotám
- Ochranná podložka
- Výměnná těsnící sada
- Ochranné rukavice
- Adaptér kompresoru
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Maximální zdvih | 75 cm |
| Maximální průměr nafouknutého vaku | 65 cm |
| Maximální zdvihací síla | 2000 kg (nelze použít pro vozy s celkovou hmotností vyšší než 4 tuny) |
| Plnící tlak | 10 PSI (0,689 bar) |
| Materiál | Zesílené PVC |
| Celková hmotnost sady | 8,6 kg |
| Hmotnost samotného vaku | 5,4 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 72X10 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
