Čistič akrylátového skla na okna
Kód: 450/001
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Související produkty
Detailní popis produktu
Dometic čistič akrylátových oken – 250 ml
Dometic vyvinul ucelenou řadu čisticích prostředků se speciálními recepturami pro různé typy údržby. Díky promyšlenému složení se produkty snadno používají a pomáhají dosáhnout výrazně čistého výsledku bez zbytečné námahy.
Tento čistič akrylátových oken účinně odstraňuje různé typy nečistot – včetně mastnoty a odolných nikotinových usazenin – a zároveň chrání citlivé akrylátové zasklení. Navíc pomáhá omezit statickou elektřinu a následné usazování prachu, a to bez použití rozpouštědel.
HLAVNÍ VÝHODY
- šetrné čištění akrylátových oken a průhledů
- odstraňuje i mastnotu a odolné nikotinové usazeniny
- chrání citlivý povrch akrylátu
- omezuje statickou elektřinu a usazování prachu
- bez rozpouštědel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 250 ml |
| Rozměry (Š × V × H) | 9 × 28,5 × 5 cm |
| Čistá hmotnost | 500 g |
| Rozměr balení | 25 × 8,5 × 5 cm |
| Hrubá hmotnost | 500 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Produkty pro kemping |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7315091540018 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
