Deramax-T03 síťový napájecí zdroj 12 V
Kód: 1010DER
Věrnostní program
Sbírejte body a získejte odměny

Rychlá expedice
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin

Ověřený obchod
Bezpečný nákup, rychlá komunikace

Výbava, která funguje
Sami testujeme na cestách
Související produkty
Detailní popis produktu
Deramax-T03 síťový napájecí zdroj 12 V pro odpuzovače Deramax
Kvalitní stabilizovaný síťový napájecí zdroj Deramax-T03 je určený pro napájení vybraných zdrojových odpuzovačů Deramax. Díky dostatečné dimenzaci umožňuje současně napájet až 4 odpuzovače najednou.
URČENO PRO
- Deramax-Profi
- Deramax-Kitty
- Deramax-Bird
- Deramax-Bat
HLAVNÍ VÝHODY
- stabilizované výstupní napětí 12 V
- dostatečný výkon pro současné napájení až 4 odpuzovačů
- vhodné řešení pro napájení více zařízení z jednoho místa
- záruka 5 let
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Napětí (výstup) | 12 V DC, stabilizované |
| Délka napájecího kabelu | 1 m |
| Napájecí konektor | dutinkový konektor typ 2.1, kladné napětí ve středu |
| Současné napájení | až 4 ks odpuzovačů |
| Záruka | 5 let |
| Hmotnost | 0,066 kg |
| EAN | 8592932010100 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Top značky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 1010DER |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
