Front Runner 10" LED světelná rampa VX250-FL / 12V/24V / rozptýlené světlo s montážním držákem
Kód: RRAC227



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner 10" LED světelná rampa VX250-FL / 12V/24V / rozptýlené světlo s montážním držákem
Tato 10" LED světelná rampa využívá technologii OSRAM a vytváří rozptýlený světelný kužel. Dosah světla je 37 m a světelný výkon činí 1500 lumenů.
Světlo o teplotě chromatičnosti 3000 K je rozloženo jako flood beam. Inteligentní konstrukce reflektoru usměrňuje světlo z LED tak, aby protijedoucí vozidla byla světlu vystavena pouze nepřímo.
OSRAM LED TECHNOLOGIE
Integrovaný systém řízení a tepelného managementu měří a reguluje teplotu LED, čímž pomáhá předcházet přehřátí a přispívá k delší životnosti. Ochrana polarity LED automaticky přeruší obvod při nadměrném napětí.
ŽLUTÝ KRYT
Součástí balení je také žlutý kryt. Podle dodaného popisu je tato světelná rampa vhodná také pro osvětlení kempu a se žlutým krytem zároveň nepřitahuje obtížný hmyz.
HOMOLOGACE A POUŽITÍ
LED světelná rampa 12V/24V splňuje požadavky ECE a může být instalována a používána na veřejných komunikacích. Kromě homologace ECE je nutné respektovat také jednotlivé národní předpisy a legislativu.
Samostatná montáž je možná díky dvojité homologaci ECE R112.
MONTÁŽNÍ DRŽÁK
Světelnou rampu lze snadno namontovat do předních, zadních nebo bočních profilů nosiče Slimline II nebo na boční stranu nosiče Slimsport pomocí držáku 10" LED Light Bar VX250-FL Mounting Bracket.
Montážní držák obsahuje boční ochrany, které pomáhají chránit světelnou rampu před možným poškozením od odletujících kamenů a dalších nečistot z vozovky.
Součástí balení je montážní materiál a montážní návod.
NAPÁJENÍ
Při napájení světla je nutné nejprve připojit napájecí kabel do světla a teprve potom do zdroje napájení. Odpojování je třeba provádět nejprve od zdroje napájení a poté od světla.
OBSAH BALENÍ
- 1× světelná rampa
- 1× 10" držák světla
- 1× žlutý kryt
- 1× sada držáků
- 1× sada šroubů
- Montážní materiál
- Montážní návod
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | LED světelná rampa / rozptýlené světlo s montážním držákem |
| Použití | on-road a off-road |
| SKU | LEDDL115-SP |
| Dodavatel LED | OSRAM |
| Světelný výkon | 1500 lm |
| Dosah | 37 m |
| Napětí | 12V / 24V |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Životnost Tc | 5000 h |
| Dvojitá homologace ECE | R112 |
| Rozměry světelné rampy | 275 × 67 × 35 mm |
| Rozměry s přiloženým držákem | 384 × 67 × 44 mm |
| Materiál držáků | černě práškově lakovaná ocel |
| Hmotnost | 1,35 kg |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 6009542240725 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
