Front Runner 40" LED slim světelná rampa VX1000-CB SM / 12V/24V / bodové světlo
Kód: LIGH213



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner 40" LED slim světelná rampa VX1000-CB SM / 12V/24V / single mount
Tato 40" úzká LED světelná rampa využívá technologii OSRAM a poskytuje kombinované osvětlení do blízkého i vzdáleného prostoru. 36 výkonných LED dosahuje dosvitu až 525 m a světelného výkonu 6000 lumenů.
Světlo o teplotě chromatičnosti 5700 K je rozloženo v combo beam režimu. Inteligentní konstrukce reflektoru usměrňuje světlo z LED tak, aby protijedoucí vozidla byla světlu vystavena pouze nepřímo.
OSRAM LED TECHNOLOGIE
Integrovaný systém řízení a tepelného managementu sleduje a reguluje teplotu LED, čímž pomáhá předcházet přehřátí a podporuje delší životnost. Ochrana polarity LED automaticky přeruší obvod při nadměrném napětí.
ODOLNÉ PROVEDENÍ
Světelná rampa je vybavena odolnou polykarbonátovou čočkou, která je určena pro široké možnosti použití.
HOMOLOGACE A POUŽITÍ
Samostatná montáž je možná díky dvojité homologaci ECE. LED světelná rampa 12V/24V splňuje požadavky ECE a není omezena pouze na použití v automobilovém provozu.
Před použitím je nutné zohlednit konkrétní předpisy a legislativu platné v jednotlivých zemích.
MONTÁŽ
Světelná rampa se upevňuje na střešní nosič Front Runner pomocí přiložené montážní sady nebo pomocí držáku 40" LED Light Bar VX1000-CB SM Mounting Bracket, který se prodává samostatně.
Volitelně jsou k dispozici kabelové svazky LED Light Bar Wire Harness AX 2LS nebo LED Light Bar Wire Harness AX 1LS, které se prodávají samostatně.
OBSAH BALENÍ
- 1× světelná rampa
- 1× sada držáků
- 1× sada šroubů
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | LED slim světelná rampa |
| Použití | on-road a off-road |
| SKU | VX1000-CB SM |
| Dodavatel LED | OSRAM |
| Počet LED | 36 |
| Světelný výkon | 6000 lm |
| Dosvit | 525 m |
| Napětí | 12V / 24V |
| Výkon | 108 W |
| Proud | 9 A |
| Teplota chromatičnosti | 5700 K |
| Životnost Tc | 5000 h |
| Dvojitá homologace ECE | 2× R112 |
| Referenční číslo | 37,5 + 37,5 |
| Rozměry světelné rampy | 1031 × 67 × 35 mm |
| Rozměry s přiloženým držákem | 1084 × 67 × 63 mm |
| Hmotnost | 2,76 kg |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 4055462352538 |
Camping Solutions – by Front Runner
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
