Front Runner 40" LED světelná rampa VX1000-CB SM / 12V/24V s ochranným štítem Off-Road Performance
Kód: RRAC265



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner 40" LED světelná rampa VX1000-CB SM / 12V/24V s krytem pro off-road použití
Tato 40" LED světelná rampa využívá technologii OSRAM a je vybavena 36 výkonnými LED. Dosahuje dosvitu až 525 m a světelného výkonu 6000 lumenů.
Světlo o teplotě chromatičnosti 5700 K je rozloženo v combo beam režimu, tedy pro osvětlení blízkého i vzdáleného prostoru. Inteligentní konstrukce reflektoru usměrňuje světlo z LED tak, aby protijedoucí vozidla byla světlu vystavena pouze nepřímo.
OSRAM LED TECHNOLOGIE
Integrovaný systém řízení a tepelného managementu sleduje a reguluje teplotu LED, čímž pomáhá předcházet přehřátí a přispívá k delší životnosti. Ochrana polarity LED automaticky přeruší obvod při nadměrném napětí.
ODOLNÉ PROVEDENÍ
Světelná rampa je vybavena odolnou polykarbonátovou čočkou. Montážní držáky jsou vyrobeny z černě práškově lakované oceli a hliníku.
HOMOLOGACE A POUŽITÍ
Samostatná montáž je možná díky dvojité homologaci ECE. LED světelná rampa 12V/24V splňuje požadavky ECE a je určena pro použití na silnici i mimo ni. Před použitím je nutné zohlednit konkrétní předpisy a legislativu platné v jednotlivých zemích.
MONTÁŽ
Světelná rampa se upevňuje na střešní nosič Front Runner pomocí přiložených držáků pro přední montáž nebo montáž zespodu.
OBSAH BALENÍ
- 1× světelná rampa
- 1× sada držáků pro přední montáž (1 levý a 1 pravý)
- 1× sada držáků pro spodní montáž (1 levý a 1 pravý)
- 1× přední kryt
- Montážní materiál
- Montážní návod
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | LED světelná rampa |
| Použití | on-road a off-road |
| SKU | VX1000-CB SM |
| Dodavatel LED | OSRAM |
| Počet LED | 36 |
| Světelný výkon | 6000 lm |
| Dosvit | 525 m |
| Napětí | 12V / 24V |
| Teplota chromatičnosti | 5700 K |
| Životnost Tc | 5000 h |
| Dvojitá homologace ECE | 2× R112 |
| Referenční číslo | 37,5 + 37,5 |
| Rozměry světelné rampy | 1031 × 67 × 35 mm |
| Rozměry s držáky | 1070 × 102 × 58 mm |
| Hmotnost | 5,56 kg |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 6009542269504 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
