Front Runner držáky LED světelné rampy na střešní nosič
Kód: RRAC124



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner držáky LED světelné rampy na střešní nosič
Univerzální držáky Front Runner slouží k upevnění LED světelné rampy buď na přední část, nebo pod střešní nosič Front Runner. Sada obsahuje dva typy držáků pro obě možnosti montáže.
Přední držáky upevňují světelnou rampu pomocí horní a spodní T-drážky předního kombinovaného profilu lamely. Držáky pro montáž pod nosič využívají spodní T-drážku předního kombinovaného profilu lamely.
DVA ZPŮSOBY MONTÁŽE
Sada obsahuje držáky pro montáž LED světelné rampy na přední část nosiče i pro montáž pod nosič. Díky tomu lze zvolit vhodné řešení podle konkrétní instalace.
MATERIÁL A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Držáky jsou vyrobeny z vysokopevnostní oceli a opatřeny stejnou odolnou černou práškovou povrchovou úpravou odolnou proti povětrnostním vlivům jako nosiče Front Runner.
UPOZORNĚNÍ
Tento produkt není kompatibilní s dílem Wind Fairing for Rack / 1165mm(W).
OBSAH BALENÍ
- 1× pár držáků pro montáž pod nosič (1 levý a 1 pravý)
- 1× pár držáků pro montáž na přední část nosiče (1 levý a 1 pravý)
- Montážní materiál
- Montážní návod
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | držáky LED světelné rampy |
| SKU | RRAC124 |
| Materiál | černě práškově lakovaná vysokopevnostní ocel |
| Rozměry držáku pro přední montáž | 111 × 82 × 56 mm (jeden držák) |
| Rozměry držáku pro montáž pod nosič | 63 × 48 × 63 mm (jeden držák) |
| Hmotnost | 800 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 6009542241562 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
