Front Runner Expedition ohrádka pro Slimline II – 1762 × 1475 mm
Kód: KRXM006



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner Expedition ohrádka pro Slimline II – 1762 × 1475 mm
Tato sada Front Runner Expedition ohrádky umožní kdykoliv přestavět platformu Slimline II na klasicky vypadající „safari“ nosič ve tvaru koše. Ohrádka přidá boční oporu, takže se vybavení na nosiči lépe zajišťuje a při jízdě má menší tendenci se posouvat.
MONTÁŽ BEZ VRTÁNÍ
Instalace je navržena tak, aby nebylo potřeba vrtání. Součástí balení je montážní materiál, takže ohrádku jednoduše připevníte k platformě.
NÍZKÝ PROFIL A ODOLNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Ohrádka má atraktivní nízkoprofilové provedení a je práškově lakovaná stejným odolným, povětrnostně stálým povrchem jako nosiče Slimline II. Použité hliníkové komponenty jsou navržené s důrazem na odolnost proti korozi.
ZVÝŠENÍ VÝŠKY NOSIČE O 63 MM
Po instalaci ohrádka přidá k výšce nosiče přibližně 63 mm, což pomáhá lépe jistit přepravované vybavení.
Vhodný doplněk pro každého karavanistu a cestovatele – přidá boční oporu nákladu a dodá nosiči klasický safari vzhled bez zásahů do konstrukce.
OBSAH SADY
- 1× KRXM003 – přední nebo zadní díl ohrádky pro šířku 1475 mm
- 1× KRXS009 – boční díly ohrádky pro platformu délky 1762 mm
- montážní materiál
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Určeno pro platformu | Slimline II – 1762 mm (D) × 1475 mm (Š) |
| Zvýšení výšky nosiče | 63 mm |
| Rozměry produktu | 1762 × 1475 × 63 mm |
| Materiál | černě epoxidově práškově lakovaný T6 hliník, vysokopevnostní ocel |
| Hmotnost | 5,36 kg |
| Montáž | bez vrtání |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 6009542271804 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
