Front Runner Expedition ohrádka Slimline II 1345 mm – přední nebo zadní díl
Kód: KRXG003



Detailní popis produktu
Front Runner Expedition ohrádka Slimline II 1345 mm – přední nebo zadní díl
Tento díl Front Runner Expedition ohrádky je určený pro platformy Slimline II o šířce 1345 mm. Lze jej namontovat jako přední nebo zadní ohrádku a během chvilky tak přidat nosiči boční oporu pro náklad a klasický „safari“ vzhled.
RYCHLÁ MONTÁŽ BEZ VRTÁNÍ
Instalace je navržena tak, aby nebylo potřeba vrtání. Součástí balení je montážní materiál a modulární šroubované provedení umožňuje ohrádku kdykoliv zase sundat, například když potřebujete na nosič upevnit střešní stan.
NÍZKÝ PROFIL A ODOLNÉ PROVEDENÍ
Ohrádka má nízkoprofilový design a je práškově lakovaná stejnou odolnou, povětrnostně stálou úpravou jako Slimline II. Hliníkové komponenty jsou navržené s důrazem na odolnost proti korozi.
ZVÝŠENÍ VÝŠKY NOSIČE O 63 MM
Po montáži ohrádka zvýší výšku nosiče o přibližně 63 mm a pomůže lépe udržet vybavení na místě.
JAK KOMBINOVAT
- Pro ohrádku vpředu i vzadu je potřeba koupit 2 ks tohoto setu.
- Pro ohrádku po celém obvodu zvolte odpovídající sadu Expedition ohrádky po obvodu pro danou šířku platformy.
OBSAH BALENÍ
- 1× RRAC072 – sada levého a pravého držáku (LH + RH)
- 1× RRAC073 – spojka ohrádky
- 1× RRAC085 – trubka ohrádky 07 (480 mm)
- montážní materiál
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Určeno pro | Front Runner Slimline II – šířka 1345 mm |
| Pozice | přední nebo zadní díl |
| Zvýšení výšky nosiče | 63 mm |
| Rozměry produktu | 1231 × 21 × 63 mm |
| Materiál | černě epoxidově práškově lakovaný T6 hliník, vysokopevnostní ocel |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Montáž | bez vrtání |
UPOZORNĚNÍ K RYCHLOSTI
*Poznámka: Při použití střešního nosiče Front Runner (Roof Rack nebo Load Bar kit) dodržujte maximální rychlost jízdy 130 km/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 6009542271156 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
