Front Runner hliníkový teleskopický žebřík 2,9 m
Kód: LADD008



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner hliníkový teleskopický žebřík 2,9 m – kompaktní a praktický přístup ke střeše vozidla
Front Runner hliníkový teleskopický žebřík 2,9 m je praktickým pomocníkem pro pohodlný přístup ke střeše vozidla a ke střešnímu nosiči. Umožní snadnější nakládání a vykládání boxů, expediční výbavy, sportovních potřeb i dalšího nákladu uloženého na střeše.
Tento model je navržen jako teleskopický devítistupňový žebřík, který se plynule vysune až do pracovní výšky 2,9 m. Konstrukce z hliníku 6063/T5 nabízí dobrou pevnost při zachování rozumné hmotnosti. Po složení je žebřík kompaktní a snadno se převáží i skladuje.
VÝSUVNÉ PROVEDENÍ PRO SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ
Žebřík se vysouvá jedním plynulým pohybem a jednotlivé sekce se při rozložení bezpečně zajišťují. Po složení drží žebřík pohromadě nylonový suchý zip, který usnadňuje manipulaci při přepravě i skladování.
KOMPAKTNÍ ROZMĚRY A PRAKTICKÉ ULOŽENÍ
Ve složeném stavu má žebřík výšku pouze 78 cm, takže se snadno vejde do vozidla nebo do úložného prostoru. Součástí balení je také transportní taška, která pomáhá udržet žebřík chráněný a připravený k použití.
KOMPATIBILITA S DRŽÁKEM FRONT RUNNER
Žebřík lze používat také ve spojení s produktem Front Runner držák teleskopického žebříku pro Slimline II Rack, který pomáhá zajistit bezpečnější opření žebříku o střešní nosič při používání.
Vhodný doplněk pro každého, kdo chce mít přístup ke střešnímu nosiči nebo střeše vozidla rychlý, pohodlný a snadno přenosný.
OBSAH BALENÍ
- Teleskopický žebřík
- Transportní taška
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód produktu | LADD008 |
| Typ produktu | teleskopický žebřík |
| Materiál | hliník 6063/T5 |
| Počet stupňů | 9 |
| Pracovní výška | 290 cm |
| Výška ve složeném stavu | 78 cm |
| Šířka ve složeném stavu | 46 cm |
| Hloubka ve složeném stavu | 7,2 cm |
| Průměr profilu | 32–60 mm |
| Vzdálenost mezi stupni | 29,5 cm |
| Rozměr stupně | 4 × 2,79 cm |
| Tloušťka ochranného dorazu | 2,6 cm |
| Maximální nosnost | 150 kg |
| Hmotnost netto / brutto | 8,7 kg / 9,8 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 6009542230146 |
Roof Access Solutions – by Front Runner
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
