Front Runner montážní držák pro LED světelnou lištu FX250-SP / FX500-CB / FX250-CB / FX500-SP / FX500-CB SM
Kód: RRAC166



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner montážní držák pro LED světelnou lištu FX250-SP / FX500-CB / FX250-CB / FX500-SP / FX500-CB SM
Tato sada držáků je určena pro upevnění vybraných LED světelných lišt Front Runner na střešní nosič Front Runner. Umožňuje montáž na přední část nosiče i na jeho boky a je vhodná pro světelné lišty 12" i 22" ve variantách bodového i kombinovaného světelného kužele.
Držáky lze při montáži na přední část nosiče upevnit pomocí horních T-drážek předního kombinovaného profilu nebo zespodu pomocí spodní T-drážky tohoto profilu. Pro montáž na bok nosiče se používají T-drážky lamel plošiny nebo bočního profilu.
Všechny části jsou vyrobeny z oceli a opatřeny odolnou černou práškovou povrchovou úpravou odolnou proti povětrnostním vlivům, stejnou jako u střešních nosičů Front Runner. Součástí balení je veškerý montážní materiál i montážní návod.
MONTÁŽ
- upevnění na přední nebo boční část střešního nosiče Front Runner
- montáž pomocí T-drážek nosiče
- možnost horní i spodní přední montáže
- včetně montážního materiálu a návodu
HLAVNÍ VÝHODY
- určeno pro vybrané LED světelné lišty Front Runner
- možnost montáže na přední i boční část nosiče
- využití horních i spodních T-drážek nosiče
- odolná ocelová konstrukce
- černá prášková povrchová úprava odolná vůči počasí
- součástí balení je montážní materiál i návod
KOMPATIBILITA
- 12" LED Light Bar FX250-SP / 12V/24V / bodový kužel
- 22" LED Light Bar FX500-CB / 12V/24V / kombinovaný kužel
- 12" LED Light Bar FX250-CB / 12V/24V / kombinovaný kužel
- 22" LED Light Bar FX500-SP / 12V/24V / bodový kužel
- 22" LED Light Bar FX500-CB SM / 12V/24V / jednoúchytné provedení
OBSAH BALENÍ
- 1× sada předních držáků (1× levý, 1× pravý)
- 1× sada spodních držáků (1× levý, 1× pravý)
- montážní materiál
- montážní návod
MATERIÁLY
- ocel s černou práškovou povrchovou úpravou
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód produktu | RRAC166 |
| Typ produktu | montážní držák pro LED světelnou lištu |
| Určeno pro | střešní nosiče Front Runner |
| Materiál | ocel s černou práškovou povrchovou úpravou |
| Rozměry produktu | 160 × 114 × 74 mm |
| Hmotnost | 0,9 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 6009542263304 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
