Front Runner příčníky do okapů pro Mitsubishi Pajero LWB
Kód: KRMP014



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner příčníky pro Mitsubishi Pajero dlouhé – montáž do okapů, šířka 1345 mm
Tato sada okapových příčníků je určená pro převoz výbavy na střeše vozidla v případě, že není potřeba plnohodnotný střešní nosič. Nízkoprofilové řešení s menší zástavbou obsahuje 4 okapové nohy 155 mm, 2 příčníky 1345 mm, větrný deflektor 10 mm a montážní návod – vše potřebné pro instalaci na vozidlo s okapy.
Příčníky lze použít například pro montáž střešního stanu nebo dalších doplňků, kde je výhodný nižší profil a menší zástavba. Příčníky se montují přímo do okapů pomocí okapových nohou.
Příčníky používají stejné pevné, proti korozi odolné hliníkové profily jako nosiče Slimline II. Drážky se zasouvacími maticemi umožňují rychlou montáž a demontáž příslušenství a vybavení na horní i spodní straně profilu. Okapové nohy i příčníky lze v budoucnu využít jako komponenty pro rozšíření na kompletní střešní nosič této značky.
MONTÁŽ
- montáž přímo do okapů pomocí okapových nohou
- včetně veškerého montážního materiálu a instalačního návodu
UPOZORNĚNÍ K NOSNOSTI A KOMPATIBILITĚ
- ověřte maximální povolené zatížení střechy vašeho vozidla
- zatížení na jeden příčník nesmí přesáhnout 25 kg
- zatížení rozložte rovnoměrně
- pro vyšší zatížení mohou být potřeba další příčníky
- doporučená maximální rychlost s příčníky je 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 2× LASS103 – okapové nohy 155 mm (pár) (celkem 4 nohy)
- 1× LBSK015 – pár příčníků 1345 mm
- 1× WDLB001 – větrný deflektor pro příčníky, 10 mm
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel (součásti konstrukce)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRMP014 |
| Určeno pro | Mitsubishi Pajero dlouhé (vozidla s okapy) |
| Šířka příčníků | 1345 mm |
| Výška profilu příčníku | 22 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 7 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 120 × 1445 × 175 mm |
| Přepravní hmotnost | 8,5 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně příčníků přičtěte výšku profilu příčníku (22 mm) k výšce okapových noh použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8.6 kg |
| EAN: | 6009542232256 |
| Výrobce vozidla: | Mitsubishi |
| Model vozidla: | Pajero |
| Specifikace: | LWB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
