Front Runner příčníky do okapů pro Toyota Land Cruiser 78 třídveřový
Kód: KRTL038



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner příčníky pro Toyota Land Cruiser 78 (3 dveře) – montáž do okapů, šířka 1425 mm
Tato sada okapových příčníků je určená pro převoz výbavy na střeše vozidla v případě, že není potřeba plnohodnotný střešní nosič. Nízkoprofilové řešení s menší zástavbou obsahuje 4 okapové nohy 190 mm, příčníky o šířce 1425 mm, větrný deflektor 10 mm a montážní návod – vše potřebné pro instalaci na vozidlo s okapy.
Příčníky lze použít například pro montáž střešního stanu nebo dalších doplňků, kde je výhodný nižší profil a menší zástavba. Příčníky se montují přímo do okapů pomocí okapových nohou.
Příčníky používají pevné, proti korozi odolné hliníkové profily. Drážky se zasouvacími maticemi umožňují rychlou montáž a demontáž příslušenství a vybavení na horní i spodní straně profilu. Okapové nohy i příčníky lze v budoucnu využít jako komponenty pro rozšíření na kompletní střešní nosič této značky.
MONTÁŽ
- montáž přímo do okapů pomocí okapových nohou
- včetně veškerého montážního materiálu a instalačního návodu
UPOZORNĚNÍ K NOSNOSTI A KOMPATIBILITĚ
- ověřte maximální povolené zatížení střechy vašeho vozidla
- zatížení na jeden příčník nesmí přesáhnout 25 kg
- zatížení rozložte rovnoměrně
- pro vyšší zatížení mohou být potřeba další příčníky
- doporučená maximální rychlost s příčníky je 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 2× LASS105 – okapové nohy 190 mm (pár) (celkem 4 nohy)
- 1× RRAC044 – sada koncovek pro úpravu profilu na příčník
- 2× RRSS1425 – profily 1425 mm (2 ks)
- 1× WDLB001 – větrný deflektor pro příčníky, 10 mm
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel (součásti konstrukce)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRTL038 |
| Určeno pro | Toyota Land Cruiser 78, třídveřový vůz (vozidla s okapy) |
| Šířka příčníků | 1425 mm |
| Výška profilu příčníku | 22 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 7 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 120 × 1545 × 175 mm |
| Přepravní hmotnost | 8,3 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně příčníků přičtěte výšku profilu příčníku (22 mm) k výšce okapových nohou použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 6009542238418 |
| Výrobce vozidla: | Toyota |
| Model vozidla: | Land Cruiser |
| Specifikace: | LC78 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
