Front Runner příčníky na střechu pro Toyota Hilux (2005–2015)
Kód: KRTH012



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner příčníky pro Toyota Hilux (2005–2015) – montáž do lišt, šířka 1165 mm
Tato sada střešních příčníků je určená pro Toyota Hilux (2005–2015) v případě, že chcete převážet výbavu na střeše a nepotřebujete plnohodnotný střešní nosič. Nízkoprofilové řešení s menší zástavbou obsahuje dvě střešní lišty, patky pro montáž do lišt, dva příčníky, větrný deflektor 10 mm a montážní návod – vše potřebné pro instalaci na vozidlo.
Příčníky se montují do dodaných lišt pomocí patek. Jsou vhodné pro upevnění střešního stanu nebo dalšího příslušenství, kde je výhodný nižší profil a kompaktní provedení. Horní i spodní drážky se zasouvacími maticemi umožňují rychlou montáž a demontáž příslušenství a výbavy.
Příčníky používají pevné hliníkové profily odolné proti korozi, určené pro dlouhodobé venkovní používání. Montážní systém lze do budoucna využít jako komponenty pro stavbu kompletního střešního nosiče této značky.
MONTÁŽ
- montáž na střechu pomocí dodaných lišt a patek pro montáž do lišt
- patky se šroubují přímo do lišt, příčníky se do lišt následně upevní
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
UPOZORNĚNÍ K NOSNOSTI A POUŽÍVÁNÍ
- ověřte maximální povolené zatížení střechy vašeho vozidla
- zatížení na jeden příčník nesmí přesáhnout 25 kg
- zatížení rozložte rovnoměrně
- pro vyšší zatížení mohou být potřeba další příčníky
- doporučená maximální rychlost s příčníky je 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 1× FASS024 – sada patek 50–60 mm
- 1× FASS014 – sada patek, šikmé provedení, 65 mm
- 1× LBSK013 – pár příčníků 1165 mm
- 1× TRTH001 – střešní lišty pro Toyota Hilux (2005–2015), délka 1240 mm
- 1× WDLB001 – větrný deflektor pro příčníky, 10 mm
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel (součásti konstrukce)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRTH012 |
| Určeno pro | Toyota Hilux (2005–2015) |
| Šířka příčníků | 1165 mm |
| Výška profilu příčníku | 22 mm |
| Délka střešních lišt | 1240 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 8 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 115 × 1290 × 240 mm |
| Přepravní hmotnost | 8,9 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně příčníků přičtěte výšku profilu příčníku (22 mm) k výšce patek použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8.9 kg |
| EAN: | 6009542232447 |
| Výrobce vozidla: | Toyota |
| Model vozidla: | Hilux |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
