Front Runner příčníky na střechu pro Volkswagen Touareg (2002-2010)
Kód: KRVT007



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner příčníky pro Volkswagen Touareg (2002–2010) – montáž pomocí patek, šířka 1255 mm
Tato sada střešních příčníků je určená pro převoz výbavy na střeše vozidla v případě, že není potřeba plnohodnotný střešní nosič. Nízkoprofilové řešení s menší zástavbou obsahuje čtyři patky pro upevnění na střechu, dva příčníky 1255 mm, větrný deflektor 10 mm a montážní návod – vše potřebné pro instalaci na vozidlo.
Příčníky se montují na střechu pomocí dodaných patek. Jsou vhodné pro upevnění střešního stanu nebo dalšího příslušenství, kde je výhodný nižší profil a kompaktní provedení. Drážky se zasouvacími maticemi umožňují rychlou montáž a demontáž příslušenství a výbavy na horní i spodní straně profilu.
Příčníky používají pevné, proti korozi odolné hliníkové profily. Montážní systém lze do budoucna využít jako komponenty pro stavbu kompletního střešního nosiče této značky.
MONTÁŽ
- montáž na střechu pomocí patek
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
UPOZORNĚNÍ K NOSNOSTI A POUŽÍVÁNÍ
- ověřte maximální povolené zatížení střechy vašeho vozidla
- zatížení na jeden příčník nesmí přesáhnout 25 kg
- zatížení rozložte rovnoměrně
- pro vyšší zatížení mohou být potřeba další příčníky
- doporučená maximální rychlost s příčníky je 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 2× FASS024 – sada patek 50–60 mm (celkem 4 patky)
- 1× LBSK014 – pár příčníků 1255 mm
- 1× WDLB001 – větrný deflektor pro příčníky, 10 mm
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel (součásti konstrukce)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRVT007 |
| Určeno pro | Volkswagen Touareg (2002–2010) |
| Šířka příčníků | 1255 mm |
| Výška profilu příčníku | 22 mm |
| Výška patek | 50–60 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 5 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 110 × 1385 × 130 mm |
| Přepravní hmotnost | 6,0 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně příčníků přičtěte výšku profilu příčníku (22 mm) k výšce patek použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 6009542232560 |
| Výrobce vozidla: | Volkswagen |
| Model vozidla: | Touareg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
