Front Runner přídavná příčka 1165 mm pro Slimline II
Kód: RRSAA1165



Detailní popis produktu
Front Runner přídavná příčka 1165 mm pro Slimline II – Slat Add-On Kit (RRSAA1165)
Přídavná příčka Front Runner 1165mm Slat Add-On Kit vám pomůže proměnit vanu střešního nosiče Slimline II na poloplnou až plnou plochu – pro spaní, sezení, lepší oporu nákladu a / nebo jako další montážní body pro příslušenství.
PRO NOSIČE SLIMLINE II ŠÍŘKY 1165 MM
Tato příčka je kompatibilní se všemi nosiči Front Runner Slimline II, které mají šířku 1165 mm. Lze ji použít i při stavbě vlastní sady příčníků (Load Bar Kit), případně jako náhradní příčku.
T-DRÁŽKY NAHOŘE I DOLE
Příčka je vybavena T-drážkami na horní i spodní straně. Posuvná matice v T-drážce umožňuje rychlé uchycení a snadné sejmutí různých doplňků a vybavení.
MATERIÁL A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Příčka je vyrobena ze slitiny hliníku T6 a má černý epoxidový práškový lak, stejně jako ostatní nosiče Front Runner.
OBSAH BALENÍ
- 1× RRAC045 – sada šroubů pro přídavné příčky (Additional Tray Slat Bolts)
- 1× RRSS1165 – příčka 1165 mm (1165mm Slat)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód produktu | RRSAA1165 |
| Kompatibilita | Front Runner Slimline II – šířka nosiče 1165 mm |
| Materiál | hliník T6 (černý epoxidový práškový lak) |
| Přibližná hmotnost po montáži | 1,57 kg |
PŘEPRAVA
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry balení | 110 × 1170 × 70 mm |
| Hmotnost balení | 1,93 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 6009542241937 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
