Front Runner přídavná příčka 1475 mm pro Slimline II
Kód: RRSAM1475



Detailní popis produktu
Front Runner přídavná příčka 1475 mm pro Slimline II – Slat Add-On Kit (RRSAM1475)
Přídavná příčka Front Runner 1475mm Slat Add-On Kit vám pomůže proměnit vanu střešního nosiče Slimline II na poloplnou až plnou plochu – pro spaní, sezení, lepší oporu nákladu a / nebo jako další montážní body.
Součástí sady jsou také Additional Tray Slat Bolts, tedy šrouby potřebné pro bezpečné uchycení přídavné příčky do vany nosiče Slimline II.
PRO NOSIČE SLIMLINE II ŠÍŘKY 1475 MM
Tato příčka je určená pro všechny nosiče Front Runner Slimline II o šířce 1475 mm. Lze ji použít i při stavbě vlastní sady příčníků (Load Bar Kit) nebo jako náhradní příčku.
T-DRÁŽKY NAHOŘE I DOLE
Příčka má T-drážky na horní i spodní straně. Posuvná matice v T-drážce umožňuje rychlé uchycení a snadné sejmutí široké škály příslušenství a vybavení.
MATERIÁL A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Příčka je vyrobená ze slitiny hliníku T6 a má černý epoxidový práškový lak, stejný jako ostatní nosiče Front Runner.
OBSAH BALENÍ
- 1× RRAC045 – sada šroubů pro přídavné příčky (Additional Tray Slat Bolts)
- 1× RRSS1475 – příčka 1475 mm (1475mm Slat)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód produktu | RRSAM1475 |
| Kompatibilita | Front Runner Slimline II – šířka nosiče 1475 mm |
| Materiál | hliník T6 (černý epoxidový práškový lak) |
| Přibližná hmotnost po montáži | 2,0 kg |
PŘEPRAVA
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry balení | 110 × 1480 × 70 mm |
| Hmotnost balení | 2,36 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 6009542241890 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
