Front Runner přídavná příčka 1575 mm pro Slimline II
Kód: RRSAP1575



Detailní popis produktu
Front Runner přídavná příčka 1575 mm pro Slimline II – Slat Add-On Kit (RRSAP1575)
Přídavná příčka Front Runner 1575mm Slat Add-On Kit pomůže proměnit vanu střešního nosiče Slimline II na poloplnou až plnou plochu – pro spaní, sezení, lepší oporu nákladu a / nebo jako další montážní body.
Součástí sady jsou také Additional Tray Slat Bolts, tedy šrouby potřebné pro upevnění přídavné příčky do vany nosiče Slimline II. Tato příčka je kompatibilní s jakýmkoliv nosičem Front Runner Slimline II o šířce 1575 mm.
VÍCE MOŽNOSTÍ VYUŽITÍ
- promění nosič na poloplnou / plnou plochu pro sezení nebo spaní
- dodá nosiči další oporu a podporu pro převoz nákladu
- vytvoří další montážní body pro příslušenství
- lze použít i jako náhradní příčku
- vhodné také pro stavbu vlastní sady příčníků (Load Bar Kit)
T-DRÁŽKY NAHOŘE I DOLE
Příčka má T-drážky na horní i spodní straně. Posuvná matice v T-drážce umožňuje rychlé uchycení a snadné sejmutí široké škály příslušenství a vybavení.
MATERIÁL A POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Příčka je vyrobená ze slitiny hliníku T6 a opatřená černým epoxidovým práškovým lakem, stejným jako u ostatních nosičů Front Runner.
OBSAH BALENÍ
- 1× RRAC045 – sada šroubů pro přídavné příčky (Additional Tray Slat Bolts)
- 1× RRSS1575 – příčka 1575 mm (1575mm Slat)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód produktu | RRSAP1575 |
| Kompatibilita | Front Runner Slimline II – šířka nosiče 1575 mm |
| Materiál | hliník T6 (černý epoxidový práškový lak) |
| T-drážky | na horní i spodní straně příčky |
| Přibližná hmotnost po montáži | 2,13 kg |
PŘEPRAVA
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry balení | 115 × 1585 × 70 mm |
| Hmotnost balení | 2,45 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 6009542214269 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
