Front Runner Pro Bed System pro Ford F-150 Crew Cab 5.5’ (2009–současnost)
Kód: PBFF001S



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner Pro Bed System pro Ford F-150 Crew Cab 5.5' (2009–současnost)
Pro Bed System je navržen speciálně pro korbu Ford F-150 Crew Cab 5.5' (modely 2009–současnost). Tento systém tvoří rám pro přizpůsobení konfigurace uložení a uchycení vybavení v korbě.
RÁM PRO VARIABILNÍ KONFIGURACI KORBY
Pro Bed System zajišťuje uchycení příslušenství Pro Bed a prvků jako Wolf Pack Pro Cargo System Bracket, Pro Bed Rack Headache Molle Panel a Pro Bed Universal Accessory Mount. Zároveň je navržen tak, aby umožnil montáž plnohodnotného střešního nosiče a převoz většího množství výbavy nad korbou.
MONTÁŽ DO KORBY
- upevnění do korby pomocí specifických montážních držáků
- pro montáž je vyžadováno vrtání
- podrobnosti k instalaci jsou uvedeny v instalačních pokynech (INSTALL)
ODOLNÁ KONSTRUKCE
Systém je vyroben z kombinace oceli a hliníku a je opatřen stejným odolným, korozivzdorným černým práškovým lakem, jaký používají nosiče Front Runner.
INTEGROVANÉ HÁČKY PRO DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Pro Bed System má integrované háčky pro další doplňky, například Dynamic Pro Bed Tailgate Net.
OBSAH BALENÍ
- 1× hliníkové profily Pro Bed Rack – Large (PBAL1450)
- 1× montážní systém Pro Bed Rack pro Ford F-150 Crew Cab (PBFF001)
- 1× univerzální konstrukční komponenty Pro Bed Rack (PBRA001)
MATERIÁL
Černě epoxidově práškově lakovaný hliník T6.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Vhodné pro | Ford F-150 Crew Cab 5.5' (2009–současnost) |
| Instalovaná výška od horní hrany korby | 520 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 51,04 kg |
| Materiál | černě epoxidově práškově lakovaný hliník T6 |
PŘEPRAVA
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry balení | 650 × 1450 × 480 mm |
| Hmotnost balení | 52 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 35.4 kg |
| EAN: | 6009542272474 |
| Výrobce vozidla: | Ford |
| Model vozidla: | F-150 |
Pro Bed Rack - Ford Raptor F150
Pro Bed Rack – by Front Runner
PRO BED RACK SYSTEM
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
