Front Runner Slimline II nosič nad korbu pro Ford F-150 Raptor 5.5’ (2009–současnost)
Kód: KRFF021T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner Slimline II nosič nad korbu pro Ford F-150 Raptor 5.5' (2009–současnost) – 1575 × 1358 mm
Tato sada vytváří plnohodnotný nosič, který je umístěn nad korbou vozu Ford F-150 Raptor 5.5' (2009–současnost). Nosič je postaven na platformě Front Runner Slimline II a je určen pro převoz nákladu a montáž příslušenství nad ložnou plochou.
CO SADA OBSAHUJE A JAK FUNGUJE
Slimline II Load Bed Rack Kit obsahuje platformu Slimline II (1575 × 1358 mm), lišty do korby a univerzální montážní nohy, které se upevňují do lišt. Součástí všech Front Runner Rack Kitů je montážní návod a všechny komponenty potřebné k instalaci.
MONTÁŽ
- sada se montuje nad korbu vozidla Ford F-150 Raptor 5.5'
- pro upevnění lišt do korby může být vyžadováno vrtání (viz instalační instrukce pro lišty a nohy)
- součástí balení je montážní materiál i instalační návod
DŮLEŽITÁ POZNÁMKA K ROLL TOP
Pokud má váš Roll Top profil drážku se šířkou 6 mm až 7 mm, můžete pro instalaci potřebovat Track Mount Stud Plate.
UCHYCENÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
T-drážky na horní i spodní straně příček a bočních profilů platformy umožňují použití standardních 8mm šroubů pro montáž příslušenství.
MATERIÁLY A ODOLNOST
Konstrukce využívá hliník T6 s černým epoxidovým práškovým lakem a vysokopevnostní ocel. Všechny nosiče Front Runner jsou kryté omezenou doživotní zárukou.
OBSAH BALENÍ
- 3× Pick-Up Roll Top Leg Mount (LASS028)
- 1× Pickup Load Bed Bolt Kit / 30 mm (RRAC939)
- 1× SLII Tray – 1575 mm (W) × 1358 mm (L) (RRSTP07)
- 1× Pick-Up Load Bed Tracks / 1400 mm (L) (TRBU003)
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Vhodné pro | Ford F-150 Raptor 5.5' (2009–současnost) |
| Typ | Slimline II Load Bed Rack Kit |
| Rozměr platformy | 1575 × 1358 mm |
| Materiál | hliník T6 (černý epoxidový práškový lak), vysokopevnostní ocel |
| Přibližná hmotnost po montáži | 34,12 kg |
| Uchycení příslušenství | T-drážky pro standardní 8mm šrouby (horní i spodní) |
VÝŠKA SESTAVY – JAK JI URČIT
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku platformy Slimline II (50 mm) k výšce použité patky nebo úchytu uvedené výše.
Pokud sada používá nohy (Legs), přičtěte 50 mm k výšce nohou a získáte výšku od okapů. Pokud sada používá bočnice (Foot Rails), přičtěte 50 mm k výšce bočnic a získáte výšku od nejvyššího bodu střechy.
PŘEPRAVA
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry balení | 450 × 1730 × 270 mm |
| Hmotnost balení | 37 kg |
UPOZORNĚNÍ K RYCHLOSTI
*Poznámka: Při použití systému Front Runner (Roof Rack nebo Load Bar kit) dodržujte maximální rychlost jízdy 130 km/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 37 kg |
| EAN: | 6009542283470 |
| Výrobce vozidla: | Ford |
| Model vozidla: | F-150 |
| Specifikace: | Raptor |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
