Front Runner Slimline II střešní nosič nad korbu pro Ford F-150 ReTrax XR 6’6” (1997–současnost)
Kód: KRFF030T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner Slimline II nosič nad korbu pro Ford F-150 ReTrax XR 6'6" (1997–současnost) – 1575 × 1964 mm
Tato sada vytváří plnohodnotný nosič, který je umístěný nad ložnou plochou vozu Ford F-150 vybaveného lištami ReTrax XR (korba 6'6", modely 1997–současnost). Nosič Slimline II je určen pro převoz nákladu a montáž příslušenství nad korbou a obsahuje vanu Slimline II (1575 × 1964 mm) a 8 univerzálních nohou, které pasují do existujících lišt ReTrax XR.
MONTÁŽ A KOMPATIBILITA
Všechny sady Front Runner obsahují montážní návod i potřebné komponenty pro upevnění vany Slimline II k vozidlu. Nosiče Front Runner jsou kryté omezenou doživotní zárukou.
UPOZORNĚNÍ
- Pokud má Roll Top profil otvor drážky 6–7 mm, můžete pro montáž potřebovat Track Mount Stud Plate.
UCHYCENÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
T-drážky na horní i spodní straně příček a bočních profilů vany umožňují použití standardních 8mm šroubů.
OBSAH BALENÍ
- 4× Pick-Up Roll Top Leg Mount (LASS028)
- 1× SLII Tray 1575 mm (W) × 1964 mm (L) (RRSTP10)
MATERIÁLY A ODOLNOST
- černě epoxidově práškově lakovaný hliník T6
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Vhodné pro | Ford F-150 s lištami ReTrax XR 6'6" (1997–současnost) |
| Typ sady | Slimline II Load Bed Rack Kit |
| Rozměr vany (tray) | 1575 × 1964 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 39,57 kg |
| Uchycení příslušenství | T-drážky pro standardní 8mm šrouby (horní i spodní) |
| Záruka | omezená doživotní |
VÝŠKA SESTAVY – JAK JI URČIT
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku vany Slimline II (50 mm) k výšce použité patky/úchytu (Foot nebo Grab-on Foot).
Pokud sada používá nohy (Legs), přičtěte 50 mm k výšce nohou a získáte výšku od okapů. Pokud sada používá bočnice (Foot Rails), přičtěte 50 mm k výšce bočnic a získáte výšku od nejvyššího bodu střechy.
PŘEPRAVA
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry balení | 440 × 1730 × 260 mm |
| Hmotnost balení | 41 kg |
UPOZORNĚNÍ K RYCHLOSTI
*Poznámka: Při použití střešního nosiče Front Runner (Roof Rack nebo Load Bar kit) dodržujte maximální rychlost jízdy 130 km/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 41 kg |
| EAN: | 6009542268996 |
| Výrobce vozidla: | Ford |
| Model vozidla: | F-150 |
Front Runner Slimline II Roof Rack
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
