Front Runner Slimsport střešní nosič pro Ford F-150 Super Crew (2015–2020)
Kód: KSFF006T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner Slimsport střešní nosič pro Ford F-150 Super Crew (2015–2020)
Nízkoprofilový plochý Slimsport nosič pro Ford F-150 Super Crew (2015–2020) má nosnou plochu 1675 mm (66") × 1417 mm (55,8"). Elegantní boční lišty mají integrované montážní patky a patky jsou doplněné o výztužné držáky pro vyšší pevnost.
T-DRÁŽKY PRO PŘÍSLUŠENSTVÍ
Vysokopevnostní hliníkové příčky mají T-drážky nahoře i dole, které jsou vhodné pro veškeré Front Runner příslušenství pro horní montáž. T-drážky jsou uzpůsobené pro standardní 8mm šrouby.
PŘÍSTUP K NÁKLADU A BOČNÍ DOPLŇKY
- Snadný přístup k nákladu díky držáku Handle/Light Slimsport Rack Bracket
- Možnost doplnit Slimsport Side Mount Accessory Bracket / Small (prodává se samostatně) pro boční příslušenství
VĚTRNÝ DEFLEKTOR PRO TICHÝ PROVOZ
Součástí je standardní plný deflektor s gumovou lištou, který dělá nosič velmi tichým a umožňuje plnou funkci střešního okna (moonroof).
PŘÍPRAVA NA SVĚTELNOU RAMPu
Pokud chcete světelnou rampu, je k dispozici volitelný Ford F-150 Crew Cab (2021–současnost) Slimsport Rack 40" Light Bar Wind Fairing (prodává se samostatně) s výřezem 40" pro použití 40" LED Slim Light Bar VX1000-CB SM / 12V/24V / Single Mount (prodává se samostatně).
MONTÁŽ A KOMPATIBILITA
Fitment guide i veškerý montážní materiál jsou součástí balení. Pro instalaci je nutné vrtání (veškerý hardware je součástí).
Poznámka: Under Rack Tables a některé boční držáky (např. Hi-Lift Jack Bracket a Recovery Device & Gear Holding Side Brackets) nejsou kompatibilní s řadou Slimsport.
OBSAH BALENÍ
- 1× Ford F150 Super Crew (18–současnost) SlimSport Roof Rack (KSFF001)
- 1× Ford F150 Super Crew (2015–2020) SRack Wind Fairing (RRAC240)
- 1× Protection Strip (RRAC971)
MATERIÁLY A ZÁRUKA
- černě epoxidově práškově lakovaný hliník T6
- vysokopevnostní ocel
Všechny nosiče Front Runner jsou kryté omezenou doživotní zárukou.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KSFF006T |
| Vhodné pro | Ford F-150 Super Crew (2015–2020) |
| Nosná plocha | 1675 × 1417 mm (66" × 55,8") |
| Přibližná hmotnost po montáži | 29,78 kg (65,65 lbs) |
| Uchycení příslušenství | T-drážky (horní i spodní) pro standardní 8mm šrouby |
| Určení výšky sestavy | k nejvyššímu bodu střechy přičtěte 60–70 mm (2,4"–2,8") |
PŘEPRAVA
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry balení | 325 × 1710 × 220 mm (13" × 67" × 9") |
| Hmotnost balení | 34 kg (75 lbs) |
UPOZORNĚNÍ K RYCHLOSTI
*Poznámka: Při použití střešního nosiče Front Runner (Roof Rack nebo Load Bar kit) dodržujte maximální rychlost jízdy 130 km/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 6009542257075 |
| Výrobce vozidla: | Ford |
| Model vozidla: | F-150 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
