Front Runner Slimsport střešní nosič pro Ford F-150 Super Crew (2015–2020) příprava pro světelnou rampu 40”
Kód: KSFF007T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner Slimsport střešní nosič pro Ford F-150 Super Crew (2015–2020) Light Bar Ready – 1676 × 1411 mm
Nízkoprofilový plochý Slimsport nosič je určen pro Ford F-150 Super Crew (2015–2020) a nabízí nosnou plochu 1676 mm (66") × 1411 mm (55,6"). Elegantní boční lišty mají integrované montážní patky, které jsou navíc doplněné o výztužné držáky pro vyšší pevnost.
LIGHT BAR READY + FUNKČNÍ MOON ROOF
Součástí sady je větrný deflektor Slimsport Rack 40" Light Bar Wind Fairing pro Ford F-150 Crew Cab (2015–2020) s výřezem, který umožňuje použití 40" LED Slim Light Bar VX1000-CB SM / 12V/24V / Single Mount (prodává se samostatně) a zároveň umožňuje plnou funkci střešního okna (moon roof).
PŘÍČKY S T-DRÁŽKAMI PRO PŘÍSLUŠENSTVÍ
Vysokopevnostní hliníkové příčky mají T-drážky vhodné pro veškeré Front Runner příslušenství pro horní montáž. T-drážky na horní i spodní straně příček jsou uzpůsobené pro standardní 8mm šrouby.
BOČNÍ MONTÁŽ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Pro většinu bočně montovaného příslušenství lze doplnit Slimsport Side Mount Accessory Bracket / Small (prodává se samostatně).
MONTÁŽ A KOMPATIBILITA
Součástí je montážní návod i veškerý montážní materiál. Poznámka: pro instalaci je nutné vrtání.
Poznámka: Podvěsné stolky (Under Rack Tables) a některé boční držáky, například Hi-Lift Jack Bracket a Recovery Device & Gear Holding Side Brackets, nejsou s řadou Slimsport Rack Kit kompatibilní.
OBSAH BALENÍ
- 1× Ford F-150 Super Crew (18–současnost) SlimSport Roof Rack (KSFF001)
- 1× Ford F-150 Super Crew (2015–2020) SRack LBFairing (RRAC239)
- 1× Protection Strip (RRAC971)
MATERIÁLY A ODOLNOST
- černě epoxidově práškově lakovaný hliník T6
- vysokopevnostní ocel
Všechny nosiče Front Runner jsou kryté omezenou doživotní zárukou.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Vhodné pro | Ford F-150 Super Crew (2015–2020) |
| Nosná plocha | 1676 × 1411 mm (66" × 55,6") |
| Rozměry sestavené sady | 1676 × 1411 × 113 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 32,74 kg |
| Uchycení příslušenství | T-drážky pro standardní 8mm šrouby (horní i spodní) |
| Určení výšky sestavy | k nejvyššímu bodu střechy přičtěte 60–70 mm (2,4"–2,8") |
PŘEPRAVA
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry balení | 325 × 1705 × 230 mm |
| Hmotnost balení | 34 kg |
UPOZORNĚNÍ K RYCHLOSTI
*Poznámka: Při použití střešního nosiče Front Runner (Roof Rack nebo Load Bar kit) dodržujte maximální rychlost jízdy 130 km/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 6009542257051 |
| Výrobce vozidla: | Ford |
| Model vozidla: | F-150 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
