Front Runner Slimsport střešní nosič pro Ford F-150 Super Crew (2021–současnost)
Kód: KSFF004T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner Slimsport střešní nosič pro Ford F-150 Super Crew (2021–současnost) – 1677 × 1417 mm
Nízkoprofilový plochý Slimsport nosič je určen pro Ford F-150 Super Crew (2021–současnost) a nabízí nosnou plochu 1677 mm (66") × 1417 mm (55,8"). Elegantní boční lišty mají integrované montážní patky a patky jsou navíc doplněné o výztužné držáky pro vyšší pevnost.
PLNÝ DEFLEKTOR PRO TICHÝ PROVOZ + FUNKČNÍ MOONROOF
Součástí sady je standardní plný větrný deflektor s gumovou lištou, který zajišťuje tichý provoz a zároveň umožňuje plnou funkci střešního okna (moonroof).
T-DRÁŽKY PRO PŘÍSLUŠENSTVÍ
Vysokopevnostní hliníkové příčky mají horní i spodní T-drážky vhodné pro veškeré Front Runner příslušenství pro horní montáž. T-drážky jsou uzpůsobené pro standardní 8mm šrouby.
SNADNÝ PŘÍSTUP A BOČNÍ MONTÁŽ DOPLŇKŮ
- snadný přístup k nákladu pomocí Handle/Light Slimsport Rack Bracket
- možnost doplnění Slimsport Side Mount Accessory Bracket / Small (prodává se samostatně) pro boční příslušenství
VOLITELNÁ VERZE PRO 40" SVĚTELNOU RAMPu
Pokud chcete světelnou rampu, je k dispozici volitelný Ford F-150 Crew Cab (2021–současnost) Slimsport Rack 40" Light Bar Wind Fairing (prodává se samostatně) s výřezem 40" pro použití 40" LED Slim Light Bar VX1000-CB SM / 12V/24V / Single Mount (prodává se samostatně).
MONTÁŽ A KOMPATIBILITA
Fitment guide i veškerý montážní materiál jsou součástí balení. Pro montáž je nutné vrtání (hardware je součástí).
- nekompatibilní: Under Rack Tables a některé boční držáky (např. Hi-Lift Jack Bracket, Recovery Device & Gear Holding Side Brackets)
- kompatibilita antén: pouze se zadní tovární anténou nebo bez přední antény
- vhodné také pro: Ford F-150 Lightning
OBSAH BALENÍ
- 1× Ford F-150 Super Crew (18–současnost) SlimSport Roof Rack (KSFF001)
- 1× Ford F-150 Super Crew (2021–současnost) SRack Wind Fairing (RRAC237)
- 1× Protection Strip (RRAC971)
MATERIÁLY A ODOLNOST
- černě epoxidově práškově lakovaný hliník T6
- vysokopevnostní ocel
Všechny nosiče Front Runner jsou kryté omezenou doživotní zárukou.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KSFF004T |
| Vhodné pro | Ford F-150 Super Crew (2021–současnost), vhodné také pro F-150 Lightning |
| Nosná plocha | 1677 × 1417 mm (66" × 55,8") |
| Rozměry sestavené sady | 1677 × 1417 × 113 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 32,8 kg |
| Uchycení příslušenství | T-drážky (horní i spodní) pro standardní 8mm šrouby |
| Určení výšky sestavy | k nejvyššímu bodu střechy přičtěte 60–70 mm (2,4"–2,8") |
PŘEPRAVA
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry balení | 325 × 1710 × 220 mm |
| Hmotnost balení | 34 kg |
UPOZORNĚNÍ K RYCHLOSTI
*Poznámka: Při použití střešního nosiče Front Runner (Roof Rack nebo Load Bar kit) dodržujte maximální rychlost jízdy 130 km/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 6009542257105 |
| Výrobce vozidla: | Ford |
| Model vozidla: | F-150 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
