Front Runner střešní nosič Extreme Slimline II pro Jeep Wrangler JK 4D (2007–2018)
Kód: KRJW003T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Extreme Slimline II pro Jeep Wrangler JK 4D (2007–2018) – 1425 × 2368 mm
Tato sada střešního nosiče Front Runner Extreme Slimline II je určená pro Jeep Wrangler JK 4 Door (2007–2018). Obsahuje plnohodnotnou plošinu Slimline II (1425 × 2368 mm) a montážní systém Jeep Extreme včetně držáků na přední sloupky. Instalace vyžaduje vrtání.
Montážní systém „Extreme“ je uchycený do existujících bodů na karoserii a do ochranného oblouku pomocí středních a zadních držáků. Náklad je tak rovnoměrně rozložen do konstrukce vozu a nezatěžuje hardtop. Nosič umožňuje rychlé sejmutí panelů Freedom i s nosičem namontovaným na vozidle a lze jej používat s hardtopem i bez střechy.
Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm. Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h. Vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla.
MONTÁŽ
- montážní systém „Extreme“ kotvený do ochranného oblouku a karoserie (včetně držáků na přední sloupky)
- instalace vyžaduje vrtání
- umožňuje sejmutí panelů Freedom i s nosičem na vozidle
- použitelné s hardtopem i bez střechy
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
HLAVNÍ VÝHODY
- plnohodnotná ložná plocha 1425 × 2368 mm
- odolný montážní systém „Extreme“ – vysoká pevnost a stabilita
- zatížení je rozložené do ochranných oblouků a karoserie (bez zatížení hardtopu)
- větrný deflektor pro snížení hluku a odporu vzduchu
- drážky nahoře i dole pro standardní šrouby 8 mm
OBSAH BALENÍ
- 1× FAJK007 – vnitřní držáky pro Jeep Wrangler JK 4 Door
- 1× FAJK008 – boční montážní lišty pro Jeep Wrangler JK 4 Door
- 1× FAJK009 – držáky předních sloupků pro Jeep Wrangler JK 2D/4D
- 1× RRSTJ12 – plošina Slimline II, 1425 × 2368 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRJW003T |
| Určeno pro | Jeep Wrangler JK 4 Door (2007–2018) |
| Systém | Extreme Slimline II |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1425 × 2368 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 46 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 450 × 1725 × 340 mm |
| Přepravní hmotnost | 53,6 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 52.6 kg |
| EAN: | 6009542265063 |
| Výrobce vozidla: | Jeep |
| Model vozidla: | Wrangler |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
