Front Runner střešní nosič Slimline II 1/4 pro Mercedes-Benz Sprinter 2006–současnost (128”/144”/170” L1/L2/L3) – vysoká střecha – bez originálních střešních lišt – vysoké provedení
Kód: KRMS005T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II 1/4 pro Mercedes-Benz Sprinter – vysoká střecha, bez originálních střešních lišt, platforma 1560 × 1475 mm
Tento čtvrtinový střešní nosič řady Slimline II 1/4 je určený pro Mercedes-Benz Sprinter (2006–současnost) bez originálních střešních lišt. Sada obsahuje platformu Slimline II, větrný deflektor s lemem 20 mm, sadu montážních lišt na střechu a montážní patky. Pro instalaci je nutné vrtání.
Platforma Slimline II využívá hliníkové profily s drážkami pro montáž příslušenství na horní i spodní straně profilu. Drážky platformy i bočních profilů jsou připravené pro standardní šrouby 8 mm, což usnadňuje upevnění kompatibilního vybavení.
Tato sada je určená pouze pro provedení s vysokou střechou. Není vhodná pro standardní ani nízkou střechu. Vhodné pro Sprinter 2. generace (906) a 3. generace (907/910). Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h. Pro určení orientační výšky po montáži přičtěte výšku platformy Slimline II (50 mm) k výšce montážních patek (70–80 mm).
MONTÁŽ
- určeno pro vozy bez originálních střešních lišt
- součástí je sada montážních lišt na střechu
- pro instalaci je nutné vrtání
- včetně montážního materiálu a montážního návodu
UPOZORNĚNÍ K KOMPATIBILITĚ
- určeno pouze pro provedení s vysokou střechou
- není vhodné pro standardní ani nízkou střechu
- vhodné pro Sprinter 2. generace (906) a 3. generace (907/910)
- ověřte maximální povolené zatížení střechy vašeho vozidla
- doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 3× FASS025 – sada montážních patek 70–80 mm (celkem 6 patek)
- 1× RRSTM08 – platforma Slimline II 1475 × 1560 mm
- 1× TRMS001 – montážní lišty na střechu pro Sprinter (délka 3082–4098 mm)
- 1× WDST009 – větrný deflektor s lemem 20 mm (široký)
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRMS005T |
| Určeno pro | Mercedes-Benz Sprinter 2006–současnost (128"/144"/170" L1/L2/L3), vysoká střecha, bez originálních střešních lišt, generace 906 a 907/910 |
| Typ | Slimline II 1/4, vysoké provedení |
| Rozměr platformy (Š × D) | 1475 × 1560 mm |
| Délka sestavy | 1560 mm |
| Výška platformy Slimline II | 50 mm |
| Výška montážních patek | 70–80 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 35 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 455 × 1800 × 260 mm |
| Přepravní hmotnost | 41,2 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku platformy Slimline II (50 mm) k výšce montážních patek použitých v této sadě (70–80 mm).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 38.3 kg |
| EAN: | 6009542250281 |
| Výrobce vozidla: | Mercedes-Benz |
| Model vozidla: | Sprinter |
| Specifikace: | L1, L3, L2 |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
