Front Runner střešní nosič Slimline II Contour Kit pro Land Rover Defender 110 L663 (2020–současnost)
Kód: KRLD042T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II Contour Kit pro Land Rover Defender 110 L663 (2020–současnost)
Tento plnohodnotný střešní nosič Front Runner Slimline II o délce 1762 mm je určen pro vozy Land Rover Defender 110 L663 od modelového roku 2020. Sada obsahuje platformu Slimline II Tray, větrný deflektor a 4 Contour Rails pro upevnění platformy na vozidlo.
Montáž využívá stávající tovární ližiny vozidla a nevyžaduje vrtání. Součástí všech sad Front Runner Rack Kit je montážní návod a všechny potřebné komponenty pro upevnění platformy Slimline II na vozidlo.
CONTOUR RAILS
Profilované ližiny Contour Rails tvoří pevný základ pro nosič a zároveň mají otvory pro uložení kompatibilního vybavení pod nosič, například stolů Front Runner.
Otvor v ližinách Contour Rails umožňuje přístup k podpultovému držáku stolu Front Runner Pro Stainless Steel Prep Table Kit.
MATERIÁL A KONSTRUKCE
Nosič je vyroben z černě epoxidově práškově lakovaného hliníku T6 a vysokopevnostní oceli. T-drážky na horní i spodní straně lamel platformy a bočních profilů jsou určeny pro standardní 8mm šrouby.
ZÁRUKA
Na střešní nosiče Front Runner Dometic je poskytována záruka 5 let.
UPOZORNĚNÍ
Při použití střešního nosiče nebo sady příčníků Front Runner je třeba dodržet maximální rychlost 130 km/h.
OBSAH BALENÍ
- 1× FALD012 – Land Rover Defender L663 (2020–současnost) Contour Rail
- 1× RRSTD09 – Slimline II Tray 1255 × 1762 mm
- 1× WDST010 – Wind Deflector 20 mm Lip Narrow Pair / 1255 mm
- Montážní komponenty
- Montážní návod
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | střešní nosič Slimline II Contour Kit |
| Určeno pro | Land Rover Defender 110 L663 (2020–současnost) |
| SKU | KRLD042T |
| Délka nosiče | 1762 mm |
| Rozměr platformy | 1255 × 1762 mm |
| Montáž | na originální tovární ližiny, bez vrtání |
| Materiál | černě epoxidově práškově lakovaný hliník T6, vysokopevnostní ocel |
| Přibližná hmotnost po montáži | 28,19 kg |
| T-drážky | pro standardní 8mm šrouby |
| Přepravní rozměry | 450 × 1720 × 275 mm |
| Přepravní hmotnost | 32 kg |
| Maximální doporučená rychlost | 130 km/h |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 6009542271224 |
| Výrobce vozidla: | Land Rover |
| Model vozidla: | New Defender |
| Specifikace: | D110 |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
