Front Runner střešní nosič Slimline II pro Chevrolet Colorado (2015–2022)
Kód: KRCC005T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Chevrolet Colorado (2015–2022) – 1255 × 1358 mm
Tato sada střešního nosiče Front Runner Slimline II je určená pro Chevrolet Colorado (2015–2022). Obsahuje ložnou plošinu Slimline II, větrný deflektor a montážní lišty pro upevnění na střechu vozidla. Pro instalaci je nutné vrtání. Součástí balení je instalační návod i kompletní montážní materiál.
Ložná plocha je vhodná pro převoz expedičního, pracovního i cestovního vybavení. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm. Montážní lišty mají otvor pro přístup ke stolu montovanému pod nosič (menší přípravný nebo větší kempingový). Výrobce doporučuje maximální rychlost s nosičem 130 km/h. Vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla.
MONTÁŽ
- instalace vyžaduje vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- montážní lišty mají otvor pro přístup ke stolu pod nosičem
- doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h
HLAVNÍ VÝHODY
- ložná plošina Slimline II 1255 × 1358 mm
- větrný deflektor pro snížení hluku a odporu vzduchu
- drážky nahoře i dole pro standardní šrouby 8 mm
- možnost montáže stolu pod zadní část nosiče (menší přípravný / větší kempingový)
- odolná konstrukce z hliníku T6 a vysokopevnostní oceli
- záruka 5 let
OBSAH BALENÍ
- 1× RRSTD07 – ložná plošina Slimline II, 1255 × 1358 mm
- 1× FACC001 – montážní lišty pro Chevrolet Colorado / GMC Canyon (2015–2022)
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRCC005T |
| Určeno pro | Chevrolet Colorado (2015–2022) |
| Systém | Slimline II |
| Rozměr ložné plochy (šířka × délka) | 1255 × 1358 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 25 kg |
| Uchycení příslušenství | drážky nahoře i dole, pro standardní šrouby 8 mm |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 450 × 1615 × 140 mm |
| Přepravní hmotnost | 29,4 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 29.8 kg |
| EAN: | 6009542247328 |
| Výrobce vozidla: | Chevrolet |
| Model vozidla: | Colorado |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
