Front Runner střešní nosič Slimline II pro Ford Bronco 4D s pevným hardtopem (2021–současnost)
Kód: KRFB004T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Ford Bronco 4D s pevným hardtopem (2021–současnost) – 1255 × 2570 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Ford Bronco 4 Door s pevným hardtopem (2021–současnost). Obsahuje ložnou plošinu Slimline II, větrný deflektor a montážní lišty pro upevnění na vozidlo. Přední lišty se upevňují do originálních montážních bodů pro příslušenství na horní části rámu čelního okna, zadní lišty se upínají pomocí zadních originálních upínacích bodů. Montáž nevyžaduje vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Plošina poskytuje velkou ložnou plochu pro převoz expediční, pracovní i cestovní výbavy. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm.
Montážní lišty umožňují montáž stolu pod zadní část nosiče (kompatibilní menší přípravný nebo větší kempingový stůl – prodává se samostatně). Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h. Výrobce uvádí omezenou doživotní záruku.
MONTÁŽ
- montáž bez vrtání
- přední uchycení do originálních bodů na rámu čelního okna
- zadní uchycení do zadních originálních upínacích bodů
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- doporučená maximální rychlost s nosičem: 130 km/h
- vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla
OBSAH BALENÍ
- 1× FAFB002 – montážní lišty (Foot Rails) pro Ford Bronco 4D s hardtopem (2021–současnost)
- 1× RRSTD13 – plošina Slimline II, 1255 × 2570 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRFB004T |
| Určeno pro | Ford Bronco 4 Door s pevným hardtopem (2021–současnost) |
| Systém | Slimline II |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1255 × 2570 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Uchycení příslušenství | horní i spodní drážky, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 45,78 kg |
| Záruka | omezená doživotní |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 445 × 1720 × 290 mm |
| Přepravní hmotnost | 51 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 51 kg |
| EAN: | 6009542271217 |
| Výrobce vozidla: | Ford |
| Model vozidla: | Bronco |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
