Front Runner střešní nosič Slimline II pro Ford Everest (2015–2021)
Kód: KRFE001T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Ford Everest (2015–2021) – 1255 × 1762 mm
Tato sada střešního nosiče Front Runner Slimline II je určená pro Ford Everest (2015–2021). Obsahuje ložnou plošinu Slimline II, větrný deflektor a montážní lišty pro upevnění do stávajících originálních montážních bodů vozidla. Montáž je bez vrtání, včetně kompletního montážního materiálu a instalačního návodu.
Plošina Slimline II nabízí pevnou a praktickou základnu pro převoz expediční výbavy a montáž příslušenství. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení vybavení pomocí standardních šroubů 8 mm. Vozidlové montážní lišty mají otvory pro uložení kompatibilní výbavy pod nosič (například stolů Front Runner).
Výrobce uvádí záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- montáž do originálních montážních bodů vozidla
- bez vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
OBSAH BALENÍ
- 1× FAFE001 – montážní lišty pro Ford Everest (2015–2021)
- 1× RRSTD09 – ložná plošina Slimline II, 1255 × 1762 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRFE001T |
| Určeno pro | Ford Everest (2015–2021) |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1255 × 1762 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 37,47 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 440 × 1730 × 245 mm |
| Přepravní hmotnost | 37,6 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 37.6 kg |
| EAN: | 6009542237527 |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
