Front Runner střešní nosič Slimline II pro Ford F-150 SuperCrew s obytnou nástavbou (2009–současnost) – nízké provedení
Kód: KRFF038T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Ford F-150 SuperCrew s obytnou nástavbou (2009–současnost) – nízké provedení
Tento střešní nosič Front Runner Slimline II je určený pro Ford F-150 SuperCrew (2009–současnost) ve variantě s obytnou nástavbou nad kabinou. Sada obsahuje plošinu Slimline II, větrný deflektor a montážní lišty pro upevnění. Montáž je bez vrtání. Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm. Nosič je vyrobený z hliníku s odolnou povrchovou úpravou a z vysokopevnostní oceli.
MONTÁŽ
- montáž bez vrtání
- součástí balení je montážní materiál a instalační návod
- doporučená maximální rychlost s nosičem: 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 1× FAFF007 – krátké montážní lišty (pro Ford F-150 SuperCrew 2009–současnost)
- 1× RRSTJ04 – plošina Slimline II, 1425 × 752 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRFF038T |
| Určeno pro | Ford F-150 SuperCrew s obytnou nástavbou nad kabinou (2009–současnost) |
| Systém | Slimline II |
| Provedení | nízké provedení |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1425 × 752 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Uchycení příslušenství | horní i spodní drážky, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 17,03 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 445 × 1720 × 315 mm |
| Přepravní hmotnost | 23 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 6009542273341 |
| Výrobce vozidla: | Ford |
| Model vozidla: | F-150 |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
