Front Runner střešní nosič Slimline II pro Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Extended Cab (2023–současnost) – nízký profil
Kód: KRFR028T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Extended Cab (2023–současnost) – nízký profil
Tento střešní nosič Front Runner Slimline II je určený pro Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Extended Cab (2023–současnost). Nízkoprofilové provedení využívá dvojici speciálních montážních lišt (Foot Rails) a dodává se jako kompletní sada včetně nosné plošiny Slimline II a větrného deflektoru.
Všechny sady Front Runner obsahují montážní návod a kompletní sadu dílů potřebných pro instalaci. Profil nosiče je kompatibilní s příslušenstvím Front Runner pro horní montáž a T-drážky umožňují rychlé uchycení doplňků pomocí standardních šroubů 8 mm (horní i spodní strana profilu).
MONTÁŽ
- montáž pomocí nízkoprofilových montážních lišt (Foot Rails)
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
UPOZORNĚNÍ K KOMPATIBILITĚ
- podvěsné příslušenství pod nosič a některé boční držáky nejsou vhodné pro nízkoprofilové lišty
- například držák Hi-Lift zvedáku a některé boční držáky pro vyprošťovací výbavu nemusí být kompatibilní
- doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h
- vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy vozidla dle výrobce
OBSAH BALENÍ
- 1× FAFR013 – montážní lišty (Foot Rails) – nízký profil pro Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Extended Cab (2023–současnost)
- 1× RRSTD06 – nosná plošina Slimline II 1255 × 1156 mm
- 1× větrný deflektor
- montážní materiál
- instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- pevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRFR028T |
| Určeno pro | Ford Ranger T6.2 Wildtrak/Raptor Extended Cab (2023–současnost) |
| Provedení | nízký profil (Low Profile) |
| Rozměr nosné plošiny (š × d) | 1255 × 1156 mm |
| Profil nosné plošiny | Slimline II |
| Drážky pro příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 29 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (š × d × v) | 440 × 1720 × 265 mm |
| Přepravní hmotnost | 29 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt (Foot Rails) použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 6009542278391 |
| Výrobce vozidla: | Ford |
| Model vozidla: | Ranger Raptor, Ranger Wildtrak |
| Specifikace: | Extended Cab |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
