Front Runner střešní nosič Slimline II pro Ford Transit 6. gen (2006–2013)
Kód: KRFT005T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Ford Transit 6. generace (2006–2013) – 1575 × 2570 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Ford Transit 6. generace (2006–2013). Obsahuje ložnou plošinu Slimline II a větrný deflektor, doplněné o okapové nohy s prodloužením pro upevnění do okapů vozidla. Montáž je navržena tak, aby byla rychlá a bez vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Plošina poskytuje velkou ložnou plochu pro převoz výbavy a umožňuje rozšíření o příslušenství této značky. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů jsou připravené pro standardní šrouby 8 mm, takže je možné snadno připevnit držáky, upínky a další vybavení.
Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- montáž do okapů vozidla pomocí okapových nohou
- včetně prodloužení okapových nohou
- bez vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
OBSAH BALENÍ
- 1× RRSTP13 – plošina Slimline II, 1575 × 2570 mm
- větrný deflektor
- 5× LASS103 – okapové nohy 155 mm (pár) (celkem 10 nohou)
- 5× RRAC109 – prodloužení okapových nohou (pro montáž do okapů)
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRFT005T |
| Určeno pro | Ford Transit 6. generace (2006–2013) |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1575 × 2570 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 68,24 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 440 × 1720 × 270 mm |
| Přepravní hmotnost | 70 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od okapů vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny (50 mm) k výšce okapových nohou použitých v této sadě. Pokud jsou použita prodloužení nohou, je potřeba započítat i jejich výšku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 70 kg |
| EAN: | 6009542244679 |
| Výrobce vozidla: | Ford |
| Model vozidla: | Transit |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
