Front Runner střešní nosič Slimline II pro GWM P Series (2020–současnost)
Kód: KRGP001T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro GWM P Series (2020–současnost)
Tato sada střešního nosiče Front Runner Slimline II je určená pro GWM P Series (2020–současnost). Obsahuje plošinu Slimline II, větrný deflektor a montážní lišty (Foot Rails) pro upevnění nosiče na vozidlo. Montáž vyžaduje vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Montážní lišty mají otvor pro uchycení stolu pod nosičem (větší kempingový stůl). Drážky na horní i spodní straně lamel umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h. Vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla.
MONTÁŽ
- montáž vyžaduje vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- drážky pro příslušenství (standardní šrouby 8 mm) nahoře i dole
OBSAH BALENÍ
- 1× FAGP001 – montážní lišty pro GWM P Series (2019–současnost)
- 1× RRSTD07 – plošina Slimline II (1255 × 1358 mm)
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- pevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRGP001T |
| Určeno pro | GWM P Series (2020–současnost) |
| Systém | Slimline II |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1255 × 1358 mm |
| Možnost stolu pod nosičem | ano (větší kempingový stůl) |
| Přibližná hmotnost po montáži | 25,06 kg |
| Uchycení příslušenství | drážky nahoře i dole, pro standardní šrouby 8 mm |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 445 × 1730 × 245 mm |
| Přepravní hmotnost | 30,2 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 30.2 kg |
| EAN: | 6009542213682 |
| Výrobce vozidla: | GWM |
| Model vozidla: | P Series |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
