Front Runner střešní nosič Slimline II pro Land Rover Defender 90 (2020–současnost)
Kód: KRLD039T



Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Land Rover Defender 90 (2020–současnost) – 1255 × 1762 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Land Rover New Defender 90 (2020–současnost). Obsahuje ložnou plošinu Slimline II, větrný deflektor a dvě montážní lišty pro upevnění nosiče na střechu vozidla. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Montážní lišty mají otvory, které umožňují uložení kompatibilního vybavení pod nosičem – například stolu Front Runner (menší přípravný stůl nebo větší kempingový stůl – dle zvoleného příslušenství).
Při montáži je nutné demontovat originální střešní lišty OEM. Tato sada není kompatibilní s originálním žebříkem ani originálním střešním boxem a není vhodná pro verze New Defender V8.
Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- montáž na vozidlo pomocí montážních lišt z této sady
- při instalaci je nutné demontovat originální střešní lišty OEM
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- doporučená maximální rychlost s nosičem: 130 km/h
- vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla
KOMPATIBILITA A OMEZENÍ
- určeno pro Land Rover Defender 90 (2020–současnost)
- není vhodné pro verze New Defender V8
- není kompatibilní s originálním žebříkem ani originálním střešním boxem
OBSAH BALENÍ
- 1× RRSTD09 – plošina Slimline II, 1255 × 1762 mm
- 1× FALD010 – montážní lišty pro Defender 90 (2020–současnost)
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRLD039T |
| Určeno pro | Land Rover Defender 90 (2020–současnost) |
| Systém | Slimline II |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1255 × 1762 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Uložení vybavení pod nosičem | ano, montážní lišty mají otvory pro uložení kompatibilního příslušenství (např. stolu) |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 37,28 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 440 × 1730 × 255 mm |
| Přepravní hmotnost | 38 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 38 kg |
| EAN: | 6009542235509 |
| Výrobce vozidla: | Land Rover |
| Model vozidla: | New Defender |
| Specifikace: | D90 |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
