Front Runner střešní nosič Slimline II pro Land Rover Range Rover Classic (1970–1996)
Kód: KRRR002L



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Land Rover Range Rover (1970–1996)
Tento plnohodnotný střešní nosič Front Runner Slimline II o délce 1964 mm je určen pro vozy Land Rover Range Rover modelových let 1970–1996. Sada obsahuje platformu Slimline II Tray, větrný deflektor a 6 montážních nohou do okapů pro upevnění platformy na vozidlo.
Montáž je snadná a nevyžaduje vrtání.
Součástí všech sad Front Runner Rack Kit je montážní návod a všechny potřebné komponenty pro upevnění platformy Slimline II na vozidlo.
MATERIÁL A KONSTRUKCE
Nosič je vyroben z černě epoxidově práškově lakovaného hliníku T6 a vysokopevnostní oceli. T-drážky na horní i spodní straně lamel platformy a bočních profilů jsou určeny pro standardní 8mm šrouby.
UPOZORNĚNÍ
Tato sada nosiče není určena pro vozidla s dodatečným střešním oknem / skleněnou střechou.
Při použití střešního nosiče nebo sady příčníků Front Runner je třeba dodržet maximální rychlost 130 km/h.
ZÁRUKA
Na střešní nosiče Front Runner Dometic je poskytována záruka 5 let.
OBSAH BALENÍ
- 2× LASS027 – Leg Spacer 6 mm (pár)
- 1× LASS102 – No 2 Leg 130 mm (pár)
- 2× LASS103 – No 3 Leg 155 mm (pár)
- 1× RRSTM10 – Slimline II Tray 1475 × 1964 mm
- 1× WDST009 – Wind Deflector 20 mm Lip Wide Pair / 1345 mm
- Montážní komponenty
- Montážní návod
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | střešní nosič Slimline II |
| Určeno pro | Land Rover Range Rover (1970–1996) |
| SKU | KRRR002L |
| Délka nosiče | 1964 mm |
| Rozměr platformy | 1475 × 1964 mm |
| Montáž | do okapů vozidla, bez vrtání |
| Materiál | černě epoxidově práškově lakovaný hliník T6, vysokopevnostní ocel |
| Přibližná hmotnost po montáži | 38,16 kg |
| T-drážky | pro standardní 8mm šrouby |
| Přepravní rozměry | 450 × 1730 × 140 mm |
| Přepravní hmotnost | 37,06 kg |
| Maximální doporučená rychlost | 130 km/h |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 37.1 kg |
| EAN: | 6009542225883 |
| Výrobce vozidla: | Land Rover |
| Model vozidla: | Range Rover Classic |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
