Front Runner střešní nosič Slimline II pro Mercedes-Benz Sprinter L3 (170” / dlouhý rozvor) 2006–současnost – vysoké provedení – bez originálních střešních lišt
Kód: KRMS010T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Mercedes-Benz Sprinter L3 (170") – vysoké provedení bez originálních střešních lišt, platforma 3928 × 1475 mm
Tento střešní nosič řady Slimline II je určený pro Mercedes-Benz Sprinter s dlouhým rozvorem L3 (170") od roku 2006 ve variantě bez originálních střešních lišt. Sada obsahuje dvě platformy Slimline II, větrný deflektor s lemem 20 mm, sadu montážních lišt na střechu a montážní patky. Pro instalaci je nutné vrtání.
Jedná se o vysoké provedení, které vytváří prostor pro uložení kompatibilního vybavení pod nosičem, například stolů nebo dalšího příslušenství. Platformy Slimline II využívají hliníkové profily s drážkami pro montáž příslušenství na horní i spodní straně profilu. Drážky platformy i bočních profilů jsou připravené pro standardní šrouby 8 mm.
Sada je určená pouze pro Mercedes-Benz Sprinter 2. generace (906) a 3. generace (907). Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h. Pro určení orientační výšky po montáži přičtěte výšku platformy Slimline II (50 mm) k výšce montážních patek (85–95 mm).
MONTÁŽ
- určeno pro vozy bez originálních střešních lišt
- součástí je sada montážních lišt na střechu
- pro instalaci je nutné vrtání
- včetně montážního materiálu a montážního návodu
PROSTOR POD NOSIČEM
- vysoké provedení vytváří prostor pro montáž kompatibilního vybavení pod nosičem
- vhodné například pro uložení stolů nebo dalšího příslušenství (kompatibilní typy)
UPOZORNĚNÍ
- určeno pouze pro Sprinter 2. generace (906) a 3. generace (907)
- před montáží ověřte vhodnost pro konkrétní provedení střechy
- ověřte maximální povolené zatížení střechy vašeho vozidla
- doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 8× FASS028 – sada montážních patek 85–95 mm (celkem 16 patek)
- 2× RRSTM10 – platforma Slimline II 1475 × 1964 mm
- 1× TRMS001 – montážní lišty na střechu pro Sprinter (délka 3082–4098 mm)
- 1× WDST009 – větrný deflektor s lemem 20 mm (široký)
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRMS010T |
| Určeno pro | Mercedes-Benz Sprinter L3 (170" / dlouhý rozvor) 2006–současnost, generace 906 a 907, bez originálních střešních lišt |
| Celkový rozměr nosiče (Š × D) | 1475 × 3928 mm |
| Platforma (kus) (Š × D) | 1475 × 1964 mm (2×) |
| Výška platformy Slimline II | 50 mm |
| Výška montážních patek | 85–95 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 78,48 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 450 × 1800 × 390 mm |
| Přepravní hmotnost | 79,34 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku platformy Slimline II (50 mm) k výšce montážních patek použitých v této sadě (85–95 mm).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 79.3 kg |
| EAN: | 6009542265452 |
| Výrobce vozidla: | Mercedes-Benz |
| Model vozidla: | Sprinter |
| Specifikace: | L3 |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
