Front Runner střešní nosič Slimline II pro Nissan Patrol / Armada Y62 (2010–2024)
Kód: KRNP011T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Nissan Patrol / Armada Y62 (2010–2024) – 1345 × 2166 mm
Tato sada střešního nosiče Front Runner Slimline II je určená pro Nissan Patrol / Armada Y62 (2010–2024). Obsahuje ložnou plošinu Slimline II, větrný deflektor a montážní lišty (boční lišty) pro upevnění nosiče do stávajících originálních montážních bodů vozidla. Montáž je zpravidla bez vrtání do karoserie, ale u některých vozidel může být nutné provrtání plastové krycí lišty (žlábku).
Boční lišty mají 2 otvory pro přístup k podvěsným stolům Front Runner (menší přípravný nebo větší kempingový stolek). Ložná plocha je vhodná pro převoz expediční i cestovní výbavy. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm.
Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h. Vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla.
MONTÁŽ
- montáž do originálních montážních bodů vozidla
- u některých vozů může být nutné provrtání plastové krycí lišty (žlábku)
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h
HLAVNÍ VÝHODY
- ložná plošina Slimline II 1345 × 2166 mm
- větrný deflektor pro snížení hluku a odporu vzduchu
- drážky nahoře i dole pro standardní šrouby 8 mm
- boční lišty se 2 otvory pro přístup k podvěsným stolům Front Runner
- odolná konstrukce z hliníku T6 a vysokopevnostní oceli
- záruka 5 let
OBSAH BALENÍ
- 1× FANP001 – montážní lišty (boční lišty) pro Nissan Patrol/Armada Y62 (2010–současnost)
- 1× RRSTG11 – ložná plošina Slimline II, 1345 × 2166 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRNP011T |
| Určeno pro | Nissan Patrol / Armada Y62 (2010–2024) |
| Systém | Slimline II |
| Rozměr ložné plochy (šířka × délka) | 1345 × 2166 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 39 kg |
| Uchycení příslušenství | drážky nahoře i dole, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přístup k podvěsným stolům | 2 otvory v bočních lištách (menší přípravný nebo větší kempingový stolek) |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 455 × 1615 × 240 mm |
| Přepravní hmotnost | 45,2 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 45.1 kg |
| EAN: | 6009542241760 |
| Výrobce vozidla: | Nissan |
| Model vozidla: | Patrol |
| Specifikace: | Y62 |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
