Front Runner střešní nosič Slimline II pro Renault Trafic LWB (2014–současnost)
Kód: KRRT047T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Renault Trafic LWB (2014–současnost) – 1575 × 2772 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Renault Trafic LWB (2014–současnost). Obsahuje plnohodnotnou ložnou plošinu, větrný deflektor a dvě montážní lišty pro upevnění na střechu. Nosič se instaluje do stávajících originálních montážních bodů vozidla, bez nutnosti vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Plošina poskytuje velkou ložnou plochu pro převoz expediční, pracovní i cestovní výbavy. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm.
Nosič je vyrobený z hliníku s odolnou povrchovou úpravou a z vysokopevnostní oceli. Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- montáž do originálních upevňovacích bodů vozidla
- bez vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
OBSAH BALENÍ
- 1× FANV001 – montážní lišty pro NV300 / Talento / Vivaro / Trafic (2014–současnost)
- 1× RRSTP14 – plošina Slimline II, 1575 × 2772 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRRT047T |
| Určeno pro | Renault Trafic LWB (2014–současnost) |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1575 × 2772 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 48 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 440 × 1720 × 250 mm |
| Přepravní hmotnost | 48 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobce vozidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 48 kg |
| EAN: | 6009542276373 |
| Výrobce vozidla: | Renault |
| Model vozidla: | Trafic |
| Specifikace: | LWB |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
