Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota 4Runner 6. gen (2025–současnost)
Kód: KRTF059T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota 4Runner 6. generace (2025–současnost)
Plnohodnotný střešní nosič Front Runner Slimline II je určený pro Toyota 4Runner 6. generace (2025–současnost). Sada obsahuje nosnou plošinu Slimline II, větrný deflektor a boční montážní lišty, které umožní pevnou instalaci do originálních upevňovacích bodů vozidla.
Montáž je navržena tak, aby nebylo potřeba vrtání. Boční lišty mají otvory pro uložení kompatibilního vybavení pod nosič, například stolu Front Runner montovaného pod nosič. Jeden otvor umožňuje přístup k podvěsnému stolu (menší pracovní nebo větší kempingový stůl – dle zvolené varianty příslušenství).
MONTÁŽ
- montáž do originálních upevňovacích bodů vozidla
- bez vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
VÝHODY A POUŽITÍ
- plnohodnotná nosná plocha pro převoz výbavy na střeše
- profilové drážky pro standardní šrouby 8 mm (horní i spodní strana)
- možnost uložení kompatibilního vybavení pod nosič (např. stůl pod nosič)
- vhodné pro cestování, kempování a expedice
UPOZORNĚNÍ
- doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h
- vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy vozidla dle výrobce
OBSAH BALENÍ
- boční montážní lišty pro Toyota 4Runner 6. generace
- nosná plošina Slimline II 1255 × 2166 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál
- instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- pevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRTF059T |
| Určeno pro | Toyota 4Runner 6. generace (2025–současnost) |
| Rozměr nosné plošiny (š × d) | 1255 × 2166 mm |
| Profil nosné plošiny | Slimline II |
| Upevňovací systém | boční montážní lišty |
| Drážky pro příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 41 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (š × d × v) | 440 × 1720 × 310 mm |
| Přepravní hmotnost | 41 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce bočních montážních lišt použitých v této sadě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 41 kg |
| EAN: | 6009542279060 |
| Výrobce vozidla: | Toyota |
| Model vozidla: | 4Runner |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
