Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Hilux Revo Extra Cab (2016–současnost)
Kód: KRTH019T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Hilux Revo Extra Cab (2016–současnost) – 1165 × 954 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Toyota Hilux Revo Extra Cab (2016–současnost). Obsahuje ložnou plošinu Slimline II, větrný deflektor, montážní lišty a montážní patky pro upevnění nosiče na střechu vozidla. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Instalace vyžaduje vrtání. Pro podrobnosti k montáži doporučujeme použít montážní návod v sekci s montáží (Fitment Guide).
Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- určeno pro Toyota Hilux Revo Extra Cab (2016–současnost)
- instalace vyžaduje vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- doporučená maximální rychlost s nosičem: 130 km/h
- vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla
OBSAH BALENÍ
- 1× RRSTA05 – plošina Slimline II, 1165 × 954 mm
- 1× TRTH007 – montážní lišty (tracks) pro Hilux Revo Extra Cab (2016–současnost)
- 1× FASS024 – sada patek 50–60 mm
- 1× FASS015 – sada šikmých patek 75 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRTH019T |
| Určeno pro | Toyota Hilux Revo Extra Cab (2016–současnost) |
| Systém | Slimline II |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1165 × 954 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 20,25 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 440 × 1730 × 275 mm |
| Přepravní hmotnost | 22 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních patek použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 6009542233499 |
| Výrobce vozidla: | Toyota |
| Model vozidla: | Hilux |
| Specifikace: | Extra Cab |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
