Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Land Cruiser 300 (2021–současnost)
Kód: KRTL045T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Land Cruiser 300 (2021–současnost) – 1345 × 2166 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Toyota Land Cruiser 300 (2021–současnost). Obsahuje ložnou plošinu Slimline II, větrný deflektor a montážní lišty pro upevnění do originálních montážních bodů vozidla. Instalace je bez vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Ložná plocha je vhodná pro převoz expediční, pracovní i cestovní výbavy. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm. Montážní lišty mají 2 otvory pro uložení kompatibilních stolů Front Runner pod nosičem (menší pracovní nebo větší kempingový). Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- montáž do originálních upevňovacích bodů vozidla
- bez vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- doporučená maximální rychlost s nosičem: 130 km/h
- vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla
OBSAH BALENÍ
- 1× FATL004 – montážní lišty pro Toyota Land Cruiser 300 (2021–současnost)
- 1× RRSTG11 – ložná plošina Slimline II, 1345 × 2166 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRTL045T |
| Určeno pro | Toyota Land Cruiser 300 (2021–současnost) |
| Systém | Slimline II |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1345 × 2166 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Možnost uložení stolu pod nosičem | ano, 2 otvory v montážních lištách |
| Přibližná hmotnost po montáži | 42,57 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 440 × 1730 × 255 mm |
| Přepravní hmotnost | 45 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 45 kg |
| EAN: | 6009542232584 |
| Výrobce vozidla: | Toyota |
| Model vozidla: | Land Cruiser |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
