Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Land Cruiser 78 – vyšší provedení
Kód: KRTLT25L



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Land Cruiser 78 – vyšší provedení (1425 × 2772 mm)
Tato sada střešního nosiče Front Runner Slimline II je určená pro Toyota Land Cruiser 78. Obsahuje ložnou plošinu Slimline II, větrný deflektor a 10 montážních patek do okapů pro pevné uchycení na vozidlo bez vrtání.
Vyšší provedení vytváří prostor pod nosičem pro montáž kompatibilních doplňků (např. stolů) a další výbavy. Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují snadné uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm.
Výrobce uvádí záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- uchycení do okapových lišt (montážní patky do okapů)
- vyšší provedení – prostor pod nosičem pro kompatibilní doplňky
- bez vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
OBSAH BALENÍ
- 1× LASD110 – montážní nohy č. 10 (šikmé), 280 mm (pár)
- 4× LASS107 – montážní nohy č. 7, 225 mm (pár)
- 1× RRSTJ14 – ložná plošina Slimline II, 1425 × 2772 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRTLT25L |
| Určeno pro | Toyota Land Cruiser 78 |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1425 × 2772 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 52,64 kg |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro přibližnou výšku od okapů k horní hraně nosiče přičtěte výšku ložné plošiny Slimline II (50 mm) k výšce použitých montážních nohou.
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 450 × 1730 × 140 mm |
| Přepravní hmotnost | 52,23 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 52.2 kg |
| EAN: | 6009542226002 |
| Výrobce vozidla: | Toyota |
| Model vozidla: | Land Cruiser |
| Specifikace: | LC78 |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
