Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Tundra 3. gen Cab Over Camper (2007–současnost)
Kód: KRTT012T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Tundra 3. generace – Cab Over Camper (2007–současnost) – 1345 × 752 mm
Tento střešní nosič Front Runner Slimline II je určený pro Toyota Tundra (3. generace) ve variantě s obytnou nástavbou Cab Over Camper. Sada obsahuje plošinu Slimline II, větrný deflektor a dvě montážní lišty Foot Rails (krátké, nízkoprofilové) pro uchycení plošiny na vozidlo. Pro instalaci je nutné vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Plošina má T-drážky nahoře i dole (lamely i okrajové profily), takže příslušenství lze upevnit pomocí standardních šroubů 8 mm. Výrobce doporučuje při jízdě s nosičem dodržet maximální rychlost 130 km/h.
MONTÁŽ
- určeno pro Toyota Tundra s nástavbou Cab Over Camper
- pro instalaci je nutné vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h
OBSAH BALENÍ
- 1× FATT012 – krátké montážní lišty (Foot Rails) / nízký profil pro Toyota Tundra Double Cab 2./3. gen (2007–současnost)
- 1× RRSTG04 – plošina Slimline II, 1345 × 752 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRTT012T |
| Určeno pro | Toyota Tundra (3. generace) – Cab Over Camper (2007–současnost) |
| Systém | Slimline II |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1345 × 752 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Uchycení příslušenství | T-drážky nahoře i dole, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 16,79 kg |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 445 × 1720 × 275 mm |
| Přepravní hmotnost | 22 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt (Foot Rails) použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 6009542274140 |
| Výrobce vozidla: | Toyota |
| Model vozidla: | Tundra |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
