Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Tundra CrewMax (2022–současnost)
Kód: KRTT007T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Tundra CrewMax (2022–současnost) – 1345 × 1560 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Toyota Tundra CrewMax (2022–současnost). Obsahuje plošinu Slimline II, větrný deflektor a dvě montážní lišty pro upevnění nosiče na střechu. Instalace vyžaduje vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Montážní lišty mají otvor pro přístup ke stolu montovanému pod nosič (menší pracovní stůl nebo větší kempingový stůl). Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm.
Nosič je vyrobený z hliníku s odolnou povrchovou úpravou a z vysokopevnostní oceli. Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- pro instalaci je vyžadováno vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- doporučená maximální rychlost s nosičem: 130 km/h
- vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla
OBSAH BALENÍ
- 1× FATT008 – montážní lišty pro Toyota Tundra CrewMax (2022–současnost)
- 1× RRSTG08 – plošina Slimline II, 1345 × 1560 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRTT007T |
| Určeno pro | Toyota Tundra CrewMax (2022–současnost) |
| Systém | Slimline II |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1345 × 1560 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Otvor v lištách | přístup ke stolu montovanému pod nosič (menší pracovní / větší kempingový) |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 33,63 kg |
| Záruka | 5 let |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 440 × 1730 × 260 mm |
| Přepravní hmotnost | 35 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 35 kg |
| EAN: | 6009542268668 |
| Výrobce vozidla: | Toyota |
| Model vozidla: | Tundra |
| Specifikace: | Crew Max |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
