Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Tundra CrewMax (2022–současnost) – nízké provedení
Kód: KRTT008T



Související produkty
Detailní popis produktu
Front Runner střešní nosič Slimline II pro Toyota Tundra CrewMax (2022–současnost) – nízké provedení – 1345 × 1560 mm
Tato sada střešního nosiče Slimline II je určená pro Toyota Tundra CrewMax (2022–současnost) v nízkém provedení (nižší montážní lišty). Obsahuje plošinu Slimline II, větrný deflektor a dvě montážní lišty pro upevnění nosiče na střechu. Instalace vyžaduje vrtání. Součástí balení je montážní návod i kompletní montážní materiál.
Drážky na horní i spodní straně lamel a okrajových profilů umožňují uchycení příslušenství pomocí standardních šroubů 8 mm. U nízkého provedení počítejte s tím, že některé boční držáky příslušenství nejsou vhodné (například držák zvedáku nebo držáky vyprošťovací výbavy).
Nosič je vyrobený z hliníku s odolnou povrchovou úpravou a z vysokopevnostní oceli. Výrobce poskytuje záruku 5 let. Doporučená maximální rychlost s nosičem je 130 km/h.
MONTÁŽ
- pro instalaci je vyžadováno vrtání
- včetně montážního materiálu a instalačního návodu
- doporučená maximální rychlost s nosičem: 130 km/h
- vždy dodržujte maximální povolené zatížení střechy dle výrobce vozidla
UPOZORNĚNÍ K NÍZKÉMU PROVEDENÍ
- nízké montážní lišty nejsou vhodné pro některé boční držáky příslušenství
- typicky se jedná o držák zvedáku a držáky vyprošťovací výbavy
OBSAH BALENÍ
- 1× FATT009 – nízké montážní lišty pro Toyota Tundra CrewMax (2022–současnost)
- 1× RRSTG08 – plošina Slimline II, 1345 × 1560 mm
- větrný deflektor
- montážní materiál a instalační návod
MATERIÁLY
- hliník T6 s černým práškovým lakem (epoxy)
- vysokopevnostní ocel
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Kód sady | KRTT008T |
| Určeno pro | Toyota Tundra CrewMax (2022–současnost) |
| Systém | Slimline II |
| Provedení | nízké provedení (nižší montážní lišty) |
| Rozměr plošiny (šířka × délka) | 1345 × 1560 mm |
| Výška plošiny | 50 mm |
| Drážky pro upevnění příslušenství | horní i spodní, pro standardní šrouby 8 mm |
| Přibližná hmotnost po montáži | 33,23 kg |
| Záruka | 5 let |
PŘEPRAVNÍ ROZMĚRY A HMOTNOST
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Přepravní rozměry (Š × D × V) | 440 × 1730 × 260 mm |
| Přepravní hmotnost | 34 kg |
ORIENTAČNÍ VÝŠKA PO MONTÁŽI
Pro určení přibližné výšky od střechy vozidla k horní hraně nosiče přičtěte výšku plošiny Slimline II (50 mm) k výšce nízkých montážních lišt použitých v této sadě. Výsledná hodnota je orientační a může se lišit podle konkrétní montáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní nosiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 6009542268675 |
| Výrobce vozidla: | Toyota |
| Model vozidla: | Tundra |
| Specifikace: | Crew Max |
Extrémní test střešního nosiče Front Runner
Jak pevný je střešní nosič Front Runner?
Montáž střešního nosiče Front Runner
Nejodolnější střešní nosič?
Střešní nosič Front Runner Slimline II
Střešní nosič Slimline II – představení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dometic Vehicle Outfitters EU GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Zu den Mergelbrüchen 4, 30559 Hannover, Německo |
| E-mail : | info.eu@frontrunneroutfitters.com |
